اخبار کلی
مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت از سفر هیات ایرانی به ژاپن برای مذاکره با مدیران ارشد تجهیزات پزشکی ژاپنی و شرکت‌های تولیدکننده این کشور برای سرمایه‌گذاری در ایران خبر داد و گفت: قرار است طی سه ماه آتی قرارداد حداقل ۲۰ شرکت تولیدکننده تجهیزات پزشکی با مشارکت طرف ژاپنی در ایران منعقد شود.
رییس اداره نظارت و بازرسی اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت گفت: دوره آموزشی مجازی نحوه الصاق٬ کنترل و نظارت بر برچسب اصالت تجهیزات و ملزومات پزشکی در روز هشتم اسفند ماه برگزار می‌شود.
مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت گفت: امکان اطلاع از آخرین تغییرات پرونده ثبت وسیله پزشکی شرکت در سامانه ثبت از طریق ارسال پیامک فراهم شد.
فهرست شرکتهای ثالث مجاز به ارائه خدمات پس از فروش تجهیزات پزشکی در بخش استعلام وب سایت اداره کل تجهیزات پزشکی بروزرسانی شد.
کارشناس اداره فناوری اطلاعات اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت گفت: امکان اطلاع از آخرین تغییرات پرونده ثبت وسیله پزشکی شرکت در سامانه ثبت از طریق ارسال پیامک فراهم شد.
مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت گفت: این‌که گفته می‌شود واردات دستگاه سونوگرافی در اختیار یک شرکت و یک برند خاص قرار دارد، این طور نیست.
دوره آموزش الصاق برچسب اصالت برای شرکت های تامین کننده کالاهای مشمول الصاق برچسب برگزار شد
صبح امروز تفاهم‌ نامه ‌ای میان وزارت بهداشت ایران و سازمان همکاری‌های بین‌المللی ژاپن به منظور ارتقای تجهیزات تشخیصی و درمانی در دو بیمارستان تهران، به امضا رسید.
انتخاب و ترجمه از مهندس رستمعلی جهاندیده، مدیر تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی، کارشناس ارشد مهندسی پزشکی- بیوالکتریک
مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن پیامی صادر کرد و نوشت: انقلاب اسلامی متعلق به همه مردم کشور است و ایران ظرفیت‌های فراوانی برای پیشرفت و متعالی شدن دارد. هرچند دشمنان تمام همت خود را به کار بسته‌اند که مردم را دلسرد کنند، اما باید امیدوار باشیم و برای اصلاح و موفقیت کشور بیشتر از همیشه تلاش کنیم.
مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت در بازدید از شرکت تولیدی دستکش حریر ایران گفت: باید آرمان ما این باشد که در حوزه تولید و ارتقای کیفیت تلاش کنیم و نارسایی ها باعث کاهش انگیزه تولیدکنندگان نباشد
خط تولید جدید دستکش حریر ایران با حضور مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، نماینده مردم ارومیه در مجلس و معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه افتتاح شد.
دکتر مسائلی مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت در رونمایی از سامانه MDR ثبت گزارشات وسایل تجهیزات پزشکی به مناسبت دهه فجر بیان کرد
رییس اداره مهندسی و نگهداری تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت گفت: هدف از راه اندازی این سامانه، ارسال مشکلات کیفی وسایل پزشکی است
دکتر مسائلی مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی در نشست مشترک با هیات تجهیزات پزشکی کشور عمان
تصویب تاسیس مرکز تحقیقات تجهیزات و ملزومات پزشکی با دستور وزیر بهداشت در شورای گسترش وزارت بهداشت
مدیریت هزینه در خرید کالا و خدمات- بخشنامه- وزیر
مشاور وزیر بهداشت و مدیر کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت گفت: در ایران بیش از یک هزار تولید کننده تجهیزات پزشکی فعالیت دارند که محصولات آنها کیفیت بالایی دارد چرا که وزارت بهداشت برای ارتقای کیفیت این محصولات، سختگیری های زیادی دارد.
برای گسترش همکاریهای بلژیک با ایران، در حوزه تجهیزات پزشکی تلاش می کنیم
انتها123456
نظرسنجی
پیشنهاد شما در اولویت مهم اداره کل در دوره مدیریت جدید چیست؟

 بازديد امروز 1,550
 بازديد اين هفته 53,848
 بازديد اين ماه 235,840
 کل بازديدها 5,538,651
تعداد بازديد اين صفحه: 8,581

 

آدرس و شماره تماس: تهران، خیابان انقلاب، بعد چهارراه ولیعصر(عج)، نرسیده به چهارراه کالج، نبش خیابان خارک، پلاک