اطلاعیه ها
مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت از سفر هیئت ایرانی به ژاپن برای مذاکره با مدیران ارشد تجهیزات پزشکی ژاپنی و شرکت‌های تولیدکننده این کشور برای سرمایه‌گذاری در ایران خبر داد و گفت: قرار است طی سه ماه آتی قرارداد حداقل ۲۰ شرکت تولیدکننده تجهیزات پزشکی با مشارکت طرف ژاپنی در ایران منعقد شود. بر این اساس، زمینه فعالیت این شرکت‌ها را در کشور فراهم خواهیم کرد.
رییس اداره فناوری اطلاعات اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت گفت: بازنگری سامانه ثبت وسیله پزشکی انجام شد و این سامانه از 24 بهمن ماه آماده بهره‌برداری است.
معاون فناوری اطلاعات اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت گفت: با توجه به بازنگری سامانه ثبت وسیله پزشکی سامانه ثبت نمونه وسیله پزشکی 23 بهمن ماه آماده بهره‌برداری است.
قابل توجه شرکت های محترم واردکننده تجهیزات و فرآورده های آزمایشگاهی احتراماً به اطلاع می رساند
دکتر مسائلی مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت در جلسه با حضور جمعی از شرکت ها و نمایندگان تشکل ها و انجمن های تجهیزات پزشکی بیان کرد

ضرورت استفاده از فرصت پسابرجام برای استفاده از تجهیزات پزشکی با کیفیت و با قیمت مناسب وزیر بهداشت گفت:

وزیر بهداشت گفت: لازم است در دوره جدید، کمیسیون قیمت گذاری تجهیزات پزشکی دستورالعمل نحوه قیمت گذاری تجهیزات پزشکی را به صورت شفاف و کاربردی مشخص و مصوب کرده و به ذینفعان آن اعلام کند.

مشاور وزیر و مدیدکل تجهیزات پزشکی در آغاز دوره جدید کمیته فنی تجهیزات روز چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ بیان کرد :کمیته فنی تجهیزات پزشکی تصمیم‌گیری‌های کلانی انجام خواهد داد، گفت: در این دوره قرار است کمیته وارد معیارها شود و نه مصداق‌ها
دروه جدید  کمیسیون قیمت گذاری با اعضا جدید و نگاه تخصصی- 18 دی 1396

مسئول واحد تحقیق و توسعه تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو خبر داد:
فراخوان مشارکت و همکاری آزمایشگاههای تحقیقاتی-آموزشی در حوزه وسایل پزشکی

نظرسنجی
پیشنهاد شما در اولویت مهم اداره کل در دوره مدیریت جدید چیست؟

 بازديد امروز 1,699
 بازديد اين هفته 53,997
 بازديد اين ماه 235,989
 کل بازديدها 5,538,800
تعداد بازديد اين صفحه: 8,597

 

آدرس و شماره تماس: تهران، خیابان انقلاب، بعد چهارراه ولیعصر(عج)، نرسیده به چهارراه کالج، نبش خیابان خارک، پلاک