اداره تجهیزات پزشکی
پنج شنبه 9 تير 1401

برگزاری هشتمین همایش بین¬المللی مدیریت بیمارستانی به همراه نمایشگاه جنبی تجهیزات پزشکی

تاريخ:سی و يکم خرداد 1395 ساعت 00:00   |   کد : 1513   |   مشاهده: 2111
به گزارش روابط عمومی همایش، هشتمین همایش بین¬المللی مدیریت بیمارستانی به ارائه مدل¬های نوآورانه در اداره امور بیمارستان¬ها خواهد پرداخت و فرصتی جهت تبادل تجربه¬ها و دانسته¬های جدید بررسی تجارب موفق جهانی می¬پردازد. این همایش که با حضور 20 استاد برجسته دنیا و بیش از 2000 نفر از مدیران ارشد و میانی بیمارستانی و مدیران تجهیزات پزشکی برگزار می¬گردد. در این همایش 3روزه به 9 محور کلیدی در بیمارستان توجه خواهد شد، مدیریت مالی، مدیریت دارو و کلینیکی، مدیریت کیفیت و .... ازجمله این محورها می باشد. همایش مدیریت بیمارستانی توسط دانشگاه علوم پزشکی تهران و انجمن علمی اداره امور بیمارستان¬ها به همراه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می¬گردد که توانسته است نقش موثری در افزایش سطح دانش مدیران بیمارستانی و ایجاد ارتباط میان وزارت بهداشت، دانشگاه و بیمارستان و شرکت¬های تجهیزات پزشکی ایفاء نماید. محور مدیریت تجهیزات پزشکی که ذیلمحور مدیریت تسهیلات در این برنامه تعریف شده است با حضور مدیران و کارشناسان تجهیزات پزشکی و همچنین جناب آقای دکتر محمود بیگلر برگزار می شود که در آن آخرین مدل¬های نوآورانه مدیریت تجهیزات پزشکی و مدیریت تسهیلات در بیمارستان بیان خواهد شد.ضمناً در این رویداد بزرگ علمی وزیر محترم بهداشت و معاونین محترم ایشان نیز سخنرانی خواهند داشت. در کنار این همایش نیز نمایشگاه بین¬المللی فناوری و تجهیزات پیشرفته بیمارستانی با حضور بیش از 50 شرکت معتبر خارجی و داخلی برگزار خواهد گردید که در آن به ارائه آخرین دستاوردها و محصولات خود در حوزه بیمارستانی می¬پردازند. این برنامه شامل سخنرانی¬های کلیدی و بین¬المللی، کارگاه¬های آموزشی همراه با امتیاز بازآموزی خواهد بود که با حضور روسا و مدیران بیمارستانی کشور و تعدادی از روسای بیمارستان¬های کشورهای همسایه به عنوان بزرگترین گردهمایی بیمارستانی کَشور برگزار می¬شود. علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر می¬توانند به سامانه الکتریکی  این برنامهWWW.IHMC.IR  مراجعه فرمایند. دبیرخانه همایش دانشگاه علوم پزشکی تهران
به گزارش روابط عمومی همایش، هشتمین همایش بین¬المللی مدیریت بیمارستانی به ارائه مدل¬های نوآورانه در اداره امور بیمارستان¬ها خواهد پرداخت و فرصتی جهت تبادل تجربه¬ها و دانسته¬های جدید بررسی تجارب موفق جهانی می¬پردازد. این همایش که با حضور 20 استاد برجسته دنیا و بیش از 2000 نفر از مدیران ارشد و میانی بیمارستانی و مدیران تجهیزات پزشکی برگزار می¬گردد. در این همایش 3روزه به 9 محور کلیدی در بیمارستان توجه خواهد شد، مدیریت مالی، مدیریت دارو و کلینیکی، مدیریت کیفیت و .... ازجمله این محورها می باشد.
همایش مدیریت بیمارستانی توسط دانشگاه علوم پزشکی تهران و انجمن علمی اداره امور بیمارستان¬ها به همراه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می¬گردد که توانسته است نقش موثری در افزایش سطح دانش مدیران بیمارستانی و ایجاد ارتباط میان وزارت بهداشت، دانشگاه و بیمارستان و شرکت¬های تجهیزات پزشکی ایفاء نماید.
محور مدیریت تجهیزات پزشکی که ذیلمحور مدیریت تسهیلات در این برنامه تعریف شده است با حضور مدیران و کارشناسان تجهیزات پزشکی و همچنین جناب آقای دکتر محمود بیگلر برگزار می شود که در آن آخرین مدل¬های نوآورانه مدیریت تجهیزات پزشکی و مدیریت تسهیلات در بیمارستان بیان خواهد شد.ضمناً در این رویداد بزرگ علمی وزیر محترم بهداشت و معاونین محترم ایشان نیز سخنرانی خواهند داشت.
در کنار این همایش نیز نمایشگاه بین¬المللی فناوری و تجهیزات پیشرفته بیمارستانی با حضور بیش از 50 شرکت معتبر خارجی و داخلی برگزار خواهد گردید که در آن به ارائه آخرین دستاوردها و محصولات خود در حوزه بیمارستانی می¬پردازند.
این برنامه شامل سخنرانی¬های کلیدی و بین¬المللی، کارگاه¬های آموزشی همراه با امتیاز بازآموزی خواهد بود که با حضور روسا و مدیران بیمارستانی کشور و تعدادی از روسای بیمارستان¬های کشورهای همسایه به عنوان بزرگترین گردهمایی بیمارستانی کَشور برگزار می¬شود. علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر می¬توانند به سامانه الکتریکی  این برنامهWWW.IHMC.IR  مراجعه فرمایند.

دبیرخانه همایش
دانشگاه علوم پزشکی تهران

ضمائم:
مطالب مرتبط:
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نظر سنجی

http://imed.ir/News/1/1513
Share
نظرسنجی
میزان سهولت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در وب سایت IMED چگونه می باشد؟آمار بازدید
 بازديد امروز 12,455
 بازديد اين هفته 94,950
 بازديد اين ماه 296,292
 کل بازديدها 11,557,836
user icon
تعداد بازديد اين صفحه:                  33,801,300
پیوندها
آدرس

  تهران، خ انقلاب اسلامی، نبش خیابان خارک، پلاک29

 63420-66724309           66724386