اداره تجهیزات پزشکی
پنج شنبه 20 مرداد 1401

اطلاعیه مهم در خصوص ثبت توزیع کنندگان(اطلاعیه شماره10)

تاريخ:بيست و چهارم بهمن 1394 ساعت 00:00   |   کد : 1580   |   مشاهده: 2051
قابل توجه کلیه شرکتهای واردکننده/تولیدکننده و توزیع کننده تجهیزات و ملزومات پزشکی پیرو ثبت اطلاعات توزیع کنندگان تجهیزات و ملزومات پزشکی از تاریخ 1/5/93 و با توجه به اطلاعیه های مکرر قبلی، به اطلاع کلیه شرکتهای واردکننده و تولیدکننده تجهیزات و ملزومات پزشکی می رساند، جهت تکمیل فرایند ثبت نام توزیع کنندگان تجهیزات و ملزومات پزشکی می بایست محدوده جغرافیایی مجاز توزیع کنندگان توسط شرکت اصلی واردکننده/تولیدکننده مشخص گردد. لذا مقتضی است در اسرع وقت کلیه شرکتهای واردکننده/تولیدکننده تجهیزات و ملزومات پزشکی با مراجعه به لینک ورود و ترخیص/بخش نمایندگیهای توزیع/لینک معرفی نماینده توزیع در استان، نسبت به انتخاب محدوده جغرافیایی مجاز نماینده خود اقدام نمایند. همچنین به اطلاع می رساند از ابتدای سال 1395  نمایش کلیه توزیع کنندگان تجهیزات و ملزومات پزشکی صرفا از طریق “لینک استعلام/توزیع کنندگان مجاز تجهیزات پزشکی”صورت می پذیرد و کلیه توزیع کنندگان ثبت شده در فرم الف شناسنامه فعالیت شرکتهای واردکننده/تولیدکننده از پورتال این اداره کل حذف خواهند شد.
قابل توجه کلیه شرکتهای واردکننده/تولیدکننده و توزیع کننده تجهیزات و ملزومات پزشکی
پیرو ثبت اطلاعات توزیع کنندگان تجهیزات و ملزومات پزشکی از تاریخ 1/5/93 و با توجه به اطلاعیه های مکرر قبلی، به اطلاع کلیه شرکتهای واردکننده و تولیدکننده تجهیزات و ملزومات پزشکی می رساند، جهت تکمیل فرایند ثبت نام توزیع کنندگان تجهیزات و ملزومات پزشکی می بایست محدوده جغرافیایی مجاز توزیع کنندگان توسط شرکت اصلی واردکننده/تولیدکننده مشخص گردد.
لذا مقتضی است در اسرع وقت کلیه شرکتهای واردکننده/تولیدکننده تجهیزات و ملزومات پزشکی با مراجعه به لینک ورود و ترخیص/بخش نمایندگیهای توزیع/لینک معرفی نماینده توزیع در استان، نسبت به انتخاب محدوده جغرافیایی مجاز نماینده خود اقدام نمایند.
همچنین به اطلاع می رساند از ابتدای سال 1395  نمایش کلیه توزیع کنندگان تجهیزات و ملزومات پزشکی صرفا از طریق “لینک استعلام/توزیع کنندگان مجاز تجهیزات پزشکی”صورت می پذیرد و کلیه توزیع کنندگان ثبت شده در فرم الف شناسنامه فعالیت شرکتهای واردکننده/تولیدکننده از پورتال این اداره کل حذف خواهند شد.

ضمائم:
مطالب مرتبط:
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نظر سنجی

http://imed.ir/News/1/1580
Share
نظرسنجی
میزان سهولت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در وب سایت IMED چگونه می باشد؟آمار بازدید
 بازديد امروز 12,455
 بازديد اين هفته 94,950
 بازديد اين ماه 296,292
 کل بازديدها 11,557,836
user icon
تعداد بازديد اين صفحه:                  35,074,548
پیوندها
آدرس

  تهران، خ انقلاب اسلامی، نبش خیابان خارک، پلاک29

 63420-66724309           66724386