اداره تجهیزات پزشکی
سه شنبه 3 خرداد 1401

اطلاعیه بسیار مهم در خصوص فراخوانهای سری دوم

تاريخ:سی ام تير 1393 ساعت 00:00   |   کد : 1769   |   مشاهده: 2004
بسمه تعالی اطلاعیه بسیار مهم در خصوص فراخوانهای سری دوم به منظور شفافیت هرجه بیشتر فراخوانها و با توجه به سوالات مطروحه از جانب شرکتهای علاقه مند به شرکت در فراخوان موارد ذیل به اطلاع می رساند: 1-    کلیه شرکتهایی که در فراخوان های قبلی انتخاب شده اند جهت حضور در فهرست جدید می بایست در فراخوان های سری دوم نیز شرکت نمایند. عدم شرکت در فراخوان سری دوم به منزله انصراف از حضور در فهرست ملزومات پزشکی اعلامی به دانشگاهها (فهرست پایه) می باشد. 2-    با توجه به اعلام سقف قیمت ملزومات پزشکی در فهرست پایه، به پیشنهادات قیمتی که بالاتر از سقف قیمتهای درج شده در فراخوانهای قبلی باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد. 3-    شركت هاي شركت كننده در فراخوان مي بايست در خصوص ملزومات پزشكي موضوع فراخوان،کلیه  مدل هاي (محصولات)شركت سازنده را به تفكيك در جداول الکترونیکی درج و اعلام قيمت نمايند. اعلام قیمت نسل ها و مدل های قدیمی و یا منسوخ شده بدون اعلام قیمت مدلهای جدید تر مانع از درج کالا در فهرست پایه می باشد. 4-    پس از ابلاغ نتایج فراخوان سری دوم شرکتهای منتخب موظفند بلافاصلهنسبت به عرضه اقلام منتخب به مراکز درمانی با سقف قیمت اعلام شده اقدام نمایند. لازم به ذکر است در صورت کاهش قیمت کالا در فراخوان سری دوم نسبت به فراخوان سری اول، اقلام مندرج در فهرست پایه که در طول اجرای طرح تحول نظام سلامتبه مراکز درمانی فروخته شده است و فاکتور قطعی برای آنها صادر شده است به فروشنده عودت نخواهد شد. 5-    قيمتهای ريالي کلیه ملزومات پزشكي موضوع فراخوانها مي بايستبر مبناي ارز مبادله اي پیشنهاد گردد. اختصاص ارز مبادله ای توسط سازمان غذا و دارو برای اقلام منتخب در فراخوان صورت خواهد گرفت. 6-    قیممتهای اعلامی در فراخوان سری دوم می بایست در یک ستون (قیمت فروش به مراکز درمانی در سراسر کشور) باشد. قیمت اعلام شده در فهرست پایه، قیمت فروش شرکت، نمایندگان وی وشعب مجاز آنها در سراسر کشور به مراکز درمانی بوده و قیمت برای واحد کالا صادق است. لذا بند مربوطه در فراخوانهای B1 الی B4 از سه ستون به یک ستون اصلاح می گردد. 7-    با توجه به ابلاغ صورت گرفته به کلیه دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور خريد ملزومات پزشكي از فهرست پایه به صورت نقدي (حداکثر 30 تا 45 روز) صورت می پذيرد. در صورت عدم پرداخت نقدی توسط مراکز درمانی مراتب قابل پیگیری می باشد.


بسمه تعالی
اطلاعیه بسیار مهم در خصوص فراخوانهای سری دوم

به منظور شفافیت هرجه بیشتر فراخوانها و با توجه به سوالات مطروحه از جانب شرکتهای علاقه مند به شرکت در فراخوان موارد ذیل به اطلاع می رساند:


1-    کلیه شرکتهایی که در فراخوان های قبلی انتخاب شده اند جهت حضور در فهرست جدید می بایست در فراخوان های سری دوم نیز شرکت نمایند. عدم شرکت در فراخوان سری دوم به منزله انصراف از حضور در فهرست ملزومات پزشکی اعلامی به دانشگاهها (فهرست پایه) می باشد.
2-    با توجه به اعلام سقف قیمت ملزومات پزشکی در فهرست پایه، به پیشنهادات قیمتی که بالاتر از سقف قیمتهای درج شده در فراخوانهای قبلی باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد.
3-    شركت هاي شركت كننده در فراخوان مي بايست در خصوص ملزومات پزشكي موضوع فراخوان،کلیه  مدل هاي (محصولات)شركت سازنده را به تفكيك در جداول الکترونیکی درج و اعلام قيمت نمايند. اعلام قیمت نسل ها و مدل های قدیمی و یا منسوخ شده بدون اعلام قیمت مدلهای جدید تر مانع از درج کالا در فهرست پایه می باشد.
4-    پس از ابلاغ نتایج فراخوان سری دوم شرکتهای منتخب موظفند بلافاصلهنسبت به عرضه اقلام منتخب به مراکز درمانی با سقف قیمت اعلام شده اقدام نمایند. لازم به ذکر است در صورت کاهش قیمت کالا در فراخوان سری دوم نسبت به فراخوان سری اول، اقلام مندرج در فهرست پایه که در طول اجرای طرح تحول نظام سلامتبه مراکز درمانی فروخته شده است و فاکتور قطعی برای آنها صادر شده است به فروشنده عودت نخواهد شد.
5-    قيمتهای ريالي کلیه ملزومات پزشكي موضوع فراخوانها مي بايستبر مبناي ارز مبادله اي پیشنهاد گردد. اختصاص ارز مبادله ای توسط سازمان غذا و دارو برای اقلام منتخب در فراخوان صورت خواهد گرفت.
6-    قیممتهای اعلامی در فراخوان سری دوم می بایست در یک ستون (قیمت فروش به مراکز درمانی در سراسر کشور) باشد. قیمت اعلام شده در فهرست پایه، قیمت فروش شرکت، نمایندگان وی وشعب مجاز آنها در سراسر کشور به مراکز درمانی بوده و قیمت برای واحد کالا صادق است. لذا بند مربوطه در فراخوانهای B1 الی B4 از سه ستون به یک ستون اصلاح می گردد.
7-    با توجه به ابلاغ صورت گرفته به کلیه دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور خريد ملزومات پزشكي از فهرست پایه به صورت نقدي (حداکثر 30 تا 45 روز) صورت می پذيرد. در صورت عدم پرداخت نقدی توسط مراکز درمانی مراتب قابل پیگیری می باشد.
ضمائم:
مطالب مرتبط:
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نظر سنجی

http://imed.ir/News/1/1769
Share
نظرسنجی
میزان سهولت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در وب سایت IMED چگونه می باشد؟آمار بازدید
 بازديد امروز 12,455
 بازديد اين هفته 94,950
 بازديد اين ماه 296,292
 کل بازديدها 11,557,836
user icon
تعداد بازديد اين صفحه:                  32,646,010
پیوندها
آدرس

  تهران، خ انقلاب اسلامی، نبش خیابان خارک، پلاک29

 63420-66724309           66724386