اداره تجهیزات پزشکی
يک شنبه 1 خرداد 1401

قابل توجه داروخانه هاي بيمارستانهاي دولتي

تاريخ:بيست و يکم خرداد 1393 ساعت 00:00   |   کد : 1788   |   مشاهده: 2260
اطلاعات داروخانه و معرفي مسئول فني ملزومات و تجهيزات پزشكي با توجه به اجراي طرح تحول سلامت و ابلاغ سياستها و دستوالعملهاي مربوطه و لزوم حضور مسئول فني در داروخانه هاي بيمارستانهاي دانشگاههاي علوم پزشكي ، داروخانه های کلیه بیمارستانهای تابعه ( اعم از آموزشی، پژوهشی و...) که تاکنون  نسبت به معرفی و ثبت نام مسئول فنی ملزومات پزشکی اقدام ننموده اند حداکثر ظرف مدت 10 روز از تاریخ این اطلاعيه نسبت به معرفی و ثبت نام در وب سایت اداره کل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی اقدام نمایند. همچنین مقتضی است داروخانه هایی که نسبت به انجام ثبت نام اولیه اقدام و نام کاربری و رمز عبور را دریافت نموده اند، نسبت به تکمیل فرآیند ثبت نام بااستفاده از نام کاربری و رمز عبور دریافتی، مطابق با راهنمای پیوست، اقدام نمایند. تذكر: با توجه به اينكه پس از ثبت نهايي امكان ويرايش و الصاق مستندات جديد( تا زمان بررسي اوليه توسط اين اداره كل) نمي باشد، پيش از ثبت نهايي از تكميل اطلاعات فرمها و الصاق كامل مدارك اطمينان حاصل نماييد. در صورت هر گونه سوال با شماره تلفن66727844 تماس حاصل نماييد. دریافت تعهدنامه

اطلاعات داروخانه و معرفي مسئول فني ملزومات و تجهيزات پزشكي

با توجه به اجراي طرح تحول سلامت و ابلاغ سياستها و دستوالعملهاي مربوطه و لزوم حضور مسئول فني در داروخانه هاي بيمارستانهاي دانشگاههاي علوم پزشكي ، داروخانه های کلیه بیمارستانهای تابعه ( اعم از آموزشی، پژوهشی و...) که تاکنون  نسبت به معرفی و ثبت نام مسئول فنی ملزومات پزشکی اقدام ننموده اند حداکثر ظرف مدت 10 روز از تاریخ این اطلاعيه نسبت به معرفی و ثبت نام در وب سایت اداره کل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی اقدام نمایند. همچنین مقتضی است داروخانه هایی که نسبت به انجام ثبت نام اولیه اقدام و نام کاربری و رمز عبور را دریافت نموده اند، نسبت به تکمیل فرآیند ثبت نام بااستفاده از نام کاربری و رمز عبور دریافتی، مطابق با راهنمای پیوست، اقدام نمایند.

تذكر: با توجه به اينكه پس از ثبت نهايي امكان ويرايش و الصاق مستندات جديد( تا زمان بررسي اوليه توسط اين اداره كل) نمي باشد، پيش از ثبت نهايي از تكميل اطلاعات فرمها و الصاق كامل مدارك اطمينان حاصل نماييد.

در صورت هر گونه سوال با شماره تلفن66727844 تماس حاصل نماييد.

دریافت تعهدنامه

ضمائم:
مطالب مرتبط:
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نظر سنجی

http://imed.ir/News/1/1788
Share
نظرسنجی
میزان سهولت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در وب سایت IMED چگونه می باشد؟آمار بازدید
 بازديد امروز 12,455
 بازديد اين هفته 94,950
 بازديد اين ماه 296,292
 کل بازديدها 11,557,836
user icon
تعداد بازديد اين صفحه:                  32,599,967
پیوندها
آدرس

  تهران، خ انقلاب اسلامی، نبش خیابان خارک، پلاک29

 63420-66724309           66724386