اداره تجهیزات پزشکی
سه شنبه 3 خرداد 1401

راهنماي تاييد و انتشار قيمت در سامانه اداره كل تجهيزات پزشكي:

تاريخ:يازدهم خرداد 1393 ساعت 00:00   |   کد : 1792   |   مشاهده: 2759
بدینوسیله به اطلاع مي رساند: پيرو فراخوان هاي انجام شده، جهت اطلاع شرکتهای انتخاب شده از نتايج فراخوان، لينكي با نام " كالاهاي قيمت گذاري شده" در منوي سامانه ورود و ترخيص اين اداره كل ايجاد گرديده است. شرکتها تنها در صورتی کالای خود را در منوی مذکور مشاهده خواهند نمود که کالا و قیمت آنها به تایید کمیته های تخصصی مربوطه رسیده باشد. در صورتیکه قیمتهای قابل اعلام به دانشگاهها نیاز به تایید نهایی شرکت داشته باشد، شرکت می بایست با مراجعه به منوی فوق طبق راهنمای زیر اقدام نماید. راهنماي تاييد و انتشار قيمت در سامانه ورود و ترخيص اداره كل تجهيزات پزشكي: 1-    ابتدا به آدرس import.imed.ir مراجعه نماييد. (ترجيحا از مرورگر Mozilla firefox استفاده نماييد) 2-    پس از ورود به سيستم نرم افزاري، از منوي سمت راست بر روي گزينه قيمت گذاري و سپس كالاهاي قيمت گذاري شده كليك نماييد. 3-    در صفحه ظاهر شده، به جستجوي كالايي كه قصد تاييد قيمت آنرا داريد بپردازيد (در صورت عدم تكميل مقداري خاص و زدن كليد جستجو، ليست كليه كالاهاي آن شركت نمايش داده مي شود) 4-    در انتهاي هر رديف كالايي، لينك اعلام نظر وجود دارد كه پس از كليك بر روي آن اطلاعات دقيق كالايي به همراه قيمت ريالي نمايش داده مي شود 5-    در صورت صحت اطلاعات ثبت شده، شما مي توانيد دكمه تاييد و انتشار را جهت دسترسي مراكز درماني به مشخصات و قيمت كالاي خود بفشاريد و يا در صورت وجود اشكال ميتوانيد موضوع را در بخش توضيحات درج نموده و دكمه درخواست تجديد نظر را انتخاب نماييد. نكته1: چنانچه پس از فشردن دكمه جستجو رديف كالايي (مورد نظر) براي شما نمايش داده نشد به معناي عدم انتخاب شما در كميسيون تخصصي مربوطه مي باشد.
بدینوسیله به اطلاع مي رساند:

پيرو فراخوان هاي انجام شده، جهت اطلاع شرکتهای انتخاب شده از نتايج فراخوان، لينكي با نام " كالاهاي قيمت گذاري شده" در منوي سامانه ورود و ترخيص اين اداره كل ايجاد گرديده است. شرکتها تنها در صورتی کالای خود را در منوی مذکور مشاهده خواهند نمود که کالا و قیمت آنها به تایید کمیته های تخصصی مربوطه رسیده باشد.

در صورتیکه قیمتهای قابل اعلام به دانشگاهها نیاز به تایید نهایی شرکت داشته باشد، شرکت می بایست با مراجعه به منوی فوق طبق راهنمای زیر اقدام نماید.
 
راهنماي تاييد و انتشار قيمت در سامانه ورود و ترخيص اداره كل تجهيزات پزشكي:

1-    ابتدا به آدرس import.imed.ir مراجعه نماييد. (ترجيحا از مرورگر Mozilla firefox استفاده نماييد)
2-    پس از ورود به سيستم نرم افزاري، از منوي سمت راست بر روي گزينه قيمت گذاري و سپس كالاهاي قيمت گذاري شده كليك نماييد.
3-    در صفحه ظاهر شده، به جستجوي كالايي كه قصد تاييد قيمت آنرا داريد بپردازيد (در صورت عدم تكميل مقداري خاص و زدن كليد جستجو، ليست كليه كالاهاي آن شركت نمايش داده مي شود)
4-    در انتهاي هر رديف كالايي، لينك اعلام نظر وجود دارد كه پس از كليك بر روي آن اطلاعات دقيق كالايي به همراه قيمت ريالي نمايش داده مي شود
5-    در صورت صحت اطلاعات ثبت شده، شما مي توانيد دكمه تاييد و انتشار را جهت دسترسي مراكز درماني به مشخصات و قيمت كالاي خود بفشاريد و يا در صورت وجود اشكال ميتوانيد موضوع را در بخش توضيحات درج نموده و دكمه درخواست تجديد نظر را انتخاب نماييد.

نكته1: چنانچه پس از فشردن دكمه جستجو رديف كالايي (مورد نظر) براي شما نمايش داده نشد به معناي عدم انتخاب شما در كميسيون تخصصي مربوطه مي باشد.

ضمائم:
مطالب مرتبط:
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نظر سنجی

http://imed.ir/News/1/1792
Share
نظرسنجی
میزان سهولت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در وب سایت IMED چگونه می باشد؟آمار بازدید
 بازديد امروز 12,455
 بازديد اين هفته 94,950
 بازديد اين ماه 296,292
 کل بازديدها 11,557,836
user icon
تعداد بازديد اين صفحه:                  32,645,600
پیوندها
آدرس

  تهران، خ انقلاب اسلامی، نبش خیابان خارک، پلاک29

 63420-66724309           66724386