اداره تجهیزات پزشکی
يک شنبه 1 خرداد 1401

كارگاه ها و همايش هاي هفدهمين نمايشگاه ايران هلث

تاريخ:پانزدهم ارديبهشت 1393 ساعت 00:00   |   کد : 1806   |   مشاهده: 2129
قابل توجه دانشگاه های علوم پزشکی/ مراکز درمانی کشور بدينوسيله به اطلاع كليه دانشگاه های علوم پزشکی و مراکز درمانی  ميرساند ؛ هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران هلث با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، شرکت سهامی نمایشگاهی از 25 لغایت 28 اردیبهشت ماه سال93 برگزار خواهد شد. همزمان با برپایی این نمایشگاه ششمین کنفرانس سلامت الکترونیک و همچنین دومین پنل بزرگ سمینارها و کارگاه¬های تخصصی با حضور شرکت های مطرح و برندهای جدید در این حوزه ایجاد گردیده است که در هر کارگاه یکی از تکنولوژی ها و تجهیزات پزشکی با محورهای ذیل توسط متخصصین شرکت های مطرح و برندهای جدید بررسی خواهد شد. 1. پارامترهای مهم در انتخاب و خرید دستگاه های تجهیزات پزشکی 2.  ارائه محاسن و ویژگی های برتر برندهای  تجهیزات پزشکی 3.  ارائه معرفی جدیدترین مدل ها و آپشن های  دستگاه ها و رویکردهای آتی کمپانی ها 4.  ویژگی های برتر هر شرکت در ارائه خدمات پس از فروش 5. معرفي و ارائه توانمدي هاي كاليبراسيون و كنترل كيفي شركت هاي مورد تاييد اداره كل تجهيزات پزشكي 6.  فراهم شدن امکان بررسی مقایسه ای دستگاه ها و برندهای مختلف در یک کارگاه برای کارشناسان و مدیران خرید لذا بدین وسیله از کلیه متخصصین و کارشناسان مربوطه ، معاونین درمان و مدیران و کارشناسان تجهیزات پزشکی بیمارستانی و دانشگاه ها ، دانشگاه های علوم و پزشکی ، پزشکان ، پرستاران و افراد علاقه مند دعوت می گردد تا از فرصت استثنایی فراهم شده جهت ارتقای دانش و تبادل نظر با شرکت های تجهیزات پزشکی استفاده نمایید. لازم به ذکر است 70 درصد تخفیف جهت حضور پرسنل مراکز درمانی و بیمارستانها در نظر گرفته شده است. لذا به منظور دریافت توضیحات تکمیلی، همچنین مذاکره در خصوص شرایط سمینارها و کارگاه های مذکور حداکثر تا 20/2/93 با دبیرخانه کارگاه ها و سمینارها نمایشگاه بین المللی ایران هلث موسسه طراحان فردای دیگر به سایت ih.tfdi.ir و یا با شماره تلفنهای 22884221و3  تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است در پایان هر یک از کارگاه ها گواهی شرکت در کارگاه ارایه خواهد شد.

قابل توجه دانشگاه های علوم پزشکی/ مراکز درمانی کشور
بدينوسيله به اطلاع كليه دانشگاه های علوم پزشکی و مراکز درمانی  ميرساند ؛
هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران هلث با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، شرکت سهامی نمایشگاهی از 25 لغایت 28 اردیبهشت ماه سال93 برگزار خواهد شد.
همزمان با برپایی این نمایشگاه ششمین کنفرانس سلامت الکترونیک و همچنین دومین پنل بزرگ سمینارها و کارگاه¬های تخصصی با حضور شرکت های مطرح و برندهای جدید در این حوزه ایجاد گردیده است که در هر کارگاه یکی از تکنولوژی ها و تجهیزات پزشکی با محورهای ذیل توسط متخصصین شرکت های مطرح و برندهای جدید بررسی خواهد شد.
1. پارامترهای مهم در انتخاب و خرید دستگاه های تجهیزات پزشکی
2.  ارائه محاسن و ویژگی های برتر برندهای  تجهیزات پزشکی
3.  ارائه معرفی جدیدترین مدل ها و آپشن های  دستگاه ها و رویکردهای آتی کمپانی ها
4.  ویژگی های برتر هر شرکت در ارائه خدمات پس از فروش
5. معرفي و ارائه توانمدي هاي كاليبراسيون و كنترل كيفي شركت هاي مورد تاييد اداره كل تجهيزات پزشكي
6.  فراهم شدن امکان بررسی مقایسه ای دستگاه ها و برندهای مختلف در یک کارگاه برای کارشناسان و مدیران خرید

لذا بدین وسیله از کلیه متخصصین و کارشناسان مربوطه ، معاونین درمان و مدیران و کارشناسان تجهیزات پزشکی بیمارستانی و دانشگاه ها ، دانشگاه های علوم و پزشکی ، پزشکان ، پرستاران و افراد علاقه مند دعوت می گردد تا از فرصت استثنایی فراهم شده جهت ارتقای دانش و تبادل نظر با شرکت های تجهیزات پزشکی استفاده نمایید.
لازم به ذکر است 70 درصد تخفیف جهت حضور پرسنل مراکز درمانی و بیمارستانها در نظر گرفته شده است.
لذا به منظور دریافت توضیحات تکمیلی، همچنین مذاکره در خصوص شرایط سمینارها و کارگاه های مذکور حداکثر تا 20/2/93 با دبیرخانه کارگاه ها و سمینارها نمایشگاه بین المللی ایران هلث موسسه طراحان فردای دیگر به سایت ih.tfdi.ir و یا با شماره تلفنهای 22884221و3  تماس حاصل فرمایید.
لازم به ذکر است در پایان هر یک از کارگاه ها گواهی شرکت در کارگاه ارایه خواهد شد.

ضمائم:
مطالب مرتبط:
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نظر سنجی

http://imed.ir/News/1/1806
Share
نظرسنجی
میزان سهولت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در وب سایت IMED چگونه می باشد؟آمار بازدید
 بازديد امروز 12,455
 بازديد اين هفته 94,950
 بازديد اين ماه 296,292
 کل بازديدها 11,557,836
user icon
تعداد بازديد اين صفحه:                  32,598,396
پیوندها
آدرس

  تهران، خ انقلاب اسلامی، نبش خیابان خارک، پلاک29

 63420-66724309           66724386