اداره تجهیزات پزشکی
سه شنبه 3 خرداد 1401

• قابل توجه واردكنندگان تجهيزات و دستگاه‌هاي پزشكي

تاريخ:دهم دی 1390 ساعت 10:54   |   کد : 2038   |   مشاهده: 2610
با توجه به درخواست برخي از شركت‌هاي وارد كننده جهت ترخيص دستگاه‌ها و تجهيزات پزشكي بصورت partial shipment براي يك دستگاه، به اطلاع مي‌رساند تنها در صورتي كه در زمان دريافت مجوز ورود، قسمت‌هاي مختلف دستگاه داراي قيمت مشخص در پروفرما بوده و در رديف‌هاي جداگانه‌اي در جدول مشخصات كالا در سامانه ورود و ترخيص ذكر شده باشند، صدور مجوز ترخيص بصورت partial shipment در سامانه ورود و ترخيص كالا امكان‌پذير مي‌باشد. در غير اينصورت كل دستگاه مي‌بايست بصورت كامل حمل و ترخيص گردد. به عنوان مثال جهت واردات دستگاه راديوگرافي ديجيتال بصورت Partial shipment (اگر دتكتور بصورت جداگانه حمل و ترخيص گردد) مي‌بايست دتكتور در پروفرما قيمت مجزا داشته باشد و در جدول مشخصات كالا نيز دستگاه‌ راديوگرافي ديجيتال و دتكتور در دو رديف مختلف ذكر شوند. بديهي است از اين تاريخ در صورت عدم رعايت موارد فوق‌الذكر توسط متقاضي مسئوليت عواقب ناشي از آن بر عهده متقاضي مي‌باشد.

با توجه به درخواست برخي از شركت‌هاي وارد كننده جهت ترخيص دستگاه‌ها و تجهيزات پزشكي بصورت partial shipment براي يك دستگاه، به اطلاع مي‌رساند تنها در صورتي كه در زمان دريافت مجوز ورود، قسمت‌هاي مختلف دستگاه داراي قيمت مشخص در پروفرما بوده و در رديف‌هاي جداگانه‌اي در جدول مشخصات كالا در سامانه ورود و ترخيص ذكر شده باشند، صدور مجوز ترخيص بصورت partial shipment در سامانه ورود و ترخيص كالا امكان‌پذير مي‌باشد. در غير اينصورت كل دستگاه مي‌بايست بصورت كامل حمل و ترخيص گردد.

به عنوان مثال جهت واردات دستگاه راديوگرافي ديجيتال بصورت Partial shipment (اگر دتكتور بصورت جداگانه حمل و ترخيص گردد) مي‌بايست دتكتور در پروفرما قيمت مجزا داشته باشد و در جدول مشخصات كالا نيز دستگاه‌ راديوگرافي ديجيتال و دتكتور در دو رديف مختلف ذكر شوند.

بديهي است از اين تاريخ در صورت عدم رعايت موارد فوق‌الذكر توسط متقاضي مسئوليت عواقب ناشي از آن بر عهده متقاضي مي‌باشد.

 

ضمائم:
مطالب مرتبط:
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نظر سنجی

http://imed.ir/News/1/2038
Share
نظرسنجی
میزان سهولت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در وب سایت IMED چگونه می باشد؟آمار بازدید
 بازديد امروز 12,455
 بازديد اين هفته 94,950
 بازديد اين ماه 296,292
 کل بازديدها 11,557,836
user icon
تعداد بازديد اين صفحه:                  32,645,233
پیوندها
آدرس

  تهران، خ انقلاب اسلامی، نبش خیابان خارک، پلاک29

 63420-66724309           66724386