اداره تجهیزات پزشکی
پنج شنبه 20 مرداد 1401

نحوه درج تیکت (یادداشت الکترونیکی) به منظور پاسخگویی الکترونیکی

تاريخ:پانزدهم اسفند 1395 ساعت 07:00   |   کد : 2227   |   مشاهده: 20245
مدیرکل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو اعلام کرد: یک خدمت دیگر در جهت شفاف سازی با ایجاد امکان درج تیکت (یادداشت الکترونیکی) به منظور پاسخگویی الکترونیکی
نحوه درج تیکت (یادداشت الکترونیکی) به منظور پاسخگویی الکترونیکی

 

مدیرکل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو اعلام کرد:

خدمتی دیگر در جهت شفاف سازی با ایجاد امکان درج تیکت (یادداشت الکترونیکی) به منظور پاسخگویی الکترونیکی

 

 

مدیرکل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو گفت: به منظور جایگزینی پاسخگویی الکترونیکی بجای تماس های تلفنی در جهت شفاف سازی و مستندسازی درخواستها،  امکان ثبت درخواست الکترونیکی(تیکت)، در وب سایت اداره کل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی، ایجاد گردید. وی افزود کاربران دانشگاهها، انجمن ها و اتحادیه های  تجهیزات پزشکی و همچنین کلیه شرکتهای تولید کننده، وارد کننده، توزیع کننده و اصناف تجهیزات پزشکی می توانند به منظور طرح سوال و مشکل و امکان پیگیری و ارجاع، درخواست های خود را در عناوین مشخص شده در وب سایت، مطابق فرآیند ذیل ثبت نمایند.

 

        نکات و فرآیند ثبت تیکت:

 

  1. کلیه کاربران دانشگاهها و شرکتها می توانند جهت درج تیکت، با همان نام کاربری خود در سامانه imed و با کلمه عبور پیش فرض 123456، از گزینه "ورود کاربران- به بخش تیکت"وب سایت(www.imed.ir)، ورود نمایند.
  2. پس از ورود و با کلیک مجدد بر روی گزینه "ورود کاربران-به بخش تیکت" ، گزینه های"تغییر کلمه عبور" و "ویرایش مشخصات" را انتخاب و حتماً رمز عبور خود را تغییر دهید. همچنین در صورت نیاز، ایمیل و مشخصات خود را ویرایش نمایید. لازم به ذکر است، با درج ایمیل معتبر، مراتب ارجاع و چرخه انجام کار قابل مشاهده برای متقاضی می باشد.
  3. با ورود به منوی "پاسخگویی(درج تیکت)"و با انتخاب عنوان مرتبط، نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نموده و با انتخاب گزینه پیگیری، می توانید درخواست تیکت را پیگیری کنید. 
  4. در زمان درج تصویر امنیتی، لازم است وضعیت صفحه کلید شما در حالت تایپ انگلیسی باشد. (توجه : پس از تایپ در این قسمت، نمایش اعداد لاتین بصورت فارسی می باشد)
  5. با ورود به منوی "پاسخگویی(درج تیکت)"و با انتخاب بخش پیگیری، سوابق کلیه تیکت های متقاضی و چرخه گردش آن نمایش داده می شود.
  6. لازم به ذکر است، تا اطلاع ثانوی، حداکثر زمان پاسخگویی به تیکت ثبت شده، سه روز کاری می باشد.

ضمائم:
مطالب مرتبط:
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نظر سنجی

http://imed.ir/News/1/2227
Share
نظرسنجی
میزان سهولت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در وب سایت IMED چگونه می باشد؟آمار بازدید
 بازديد امروز 12,455
 بازديد اين هفته 94,950
 بازديد اين ماه 296,292
 کل بازديدها 11,557,836
user icon
تعداد بازديد اين صفحه:                  35,072,460
پیوندها
آدرس

  تهران، خ انقلاب اسلامی، نبش خیابان خارک، پلاک29

 63420-66724309           66724386