پنج شنبه 29 شهريور 1397
سرپرست گروه مستقل نظارت بر تامین تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت گزارش داد:

بررسی مشکلات تامین تجهیزات و ملزومات پزشکی مراکز درمانی با باحضور دانشگاههای علوم پزشکی تهران،ایران و شهید بهشتی

تاريخ:نوزدهم شهريور 1397 ساعت 09:15   |   کد : 3204   |   مشاهده: 1026

مشکلات تامین تجهیزات و ملزومات پزشکی مراکز تابعه دانشگاههای علوم پزشکی تهران، ایران و شهید بهشتی در نشستی با حضور معاونین غذا و دارو و مدیران تجهیزات پزشکی و نمایندگان هلدینگهای دانشگاههای های علوم پزشکی مذکور و مدیران ارشد اداره کل تجهیزات پزشکی بررسی و بر رفع هر چه سریعتر آن تاکید شد.

بررسی مشکلات تامین تجهیزات و ملزومات پزشکی مراکز درمانی با باحضور دانشگاههای علوم پزشکی تهران،ایران و شهید بهشتی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی وزارت بهداشت، دکتر مسائلی مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، عصر روز یکشنبه 19 شهریور ماه 1397 در نشست با معاونین غذا و دارو، مدیران تجهیزات پزشکی و نمایندگان هلدینگهای دانشگاههای های علوم پزشکی تهران، ایران و شهید بهشتی ضمن طرح برنامه های کلان حوزه تجهیزات پزشکی، به تبیین شرایط ارزی کشور و ترخیص کالا از جمله تجهیزات و ملزومات پزشکی از گمرک اشاره کرد و گفت: باید با همکاری نزدیک با دانشگاه های علوم پزشکی مشکلات و موانع موجود را رفع کنیم.

مهندس محمد مهدی علاالدین، سرپرست گروه نظارت بر تامین تجهیزات پزشکی نیز در این نشست به شرح اقدامات و برنامه‌های مدیریت تامین و پیشگیری از کمبودهای ملزومات پزشکی پرداخت.

در ادامه راهکارهایی برای بهینه سازی و تسهیل در تامین تجهیزات و ملزومات پزشکی در شرایط موجود توسط حاضرین جلسه بیان و مقرر شد جلسات تخصصی نیز در همین راستا برگزار و از بروز مشکلات در این زمینه جلوگیری شود.

براساس این گزارش، اداره کل تجهیزات پزشکی در راستای انشار اخبار در سایت های خبری مبنی بر کاهش و یا نبود تجهیزات پزشکی در مراکز درمانی جلسات متعددی را برگزار و صحت و سقم آن را بررسی و با رد این ادعا تاکید می کند که لیست نیازهای این مراکز روزانه دریافت و در سامانه اعلام کمبودها در پورتال imed بررسی و با فوریت به درخواست ها پاسخ داده می شود.

ضمائم:
اخبار مرتبط:
برچسب ها : 
بررسی مشکلات تامین تجهیزات و ملزومات پزشکی مراکز درمانی با باحضور دانشگاههای علوم پزشکی تهران،ایران و شهید بهشتیبررسی مشکلات تامین تجهیزات و ملزومات پزشکی مراکز درمانی با باحضور دانشگاههای علوم پزشکی تهران،ایران و شهید بهشتیبررسی مشکلات تامین تجهیزات و ملزومات پزشکی مراکز درمانی با باحضور دانشگاههای علوم پزشکی تهران،ایران و شهید بهشتی
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نظر سنجی

http://imed.ir/News/1/3204
Share
نظرسنجی
پیشنهاد شما در اولویت مهم اداره کل در دوره مدیریت جدید چیست؟

آمار بازدید
 بازديد امروز 11,983
 بازديد اين هفته 114,928
 بازديد اين ماه 412,164
 کل بازديدها 9,185,805
تعداد بازديد اين صفحه: 1,674,914
پیوندها
آدرس

  تهران، خ انقلاب، چهارراه کالج، نبش خیابان خارک، پلاک29

 63420           66724386