شنبه 2 بهمن 1400
معاون فنی اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت اعلام کرد:

تولیدکنندگان داخلی در خصوص تامین تجهیزات پزشکی با تمام توان به میدان آمده اند

تاريخ:بيست و ششم شهريور 1397 ساعت 19:28   |   کد : 3223   |   مشاهده: 13544
صبح امروز در سه جلسه با تولیدکنندگان داخلی در خصوص تامین تجهیزات پزشکی در اداره کل تجهیزات پزشکی، شرکت های تولید کننده اطمینان دادند که در شرایط تحریم، کشور را از نظر تولیدات تجهیزات پزشکی تامین و مشکلات و نیازهای این حوزه را برطرف می کنند.
تولیدکنندگان داخلی در خصوص تامین تجهیزات پزشکی با تمام توان به میدان آمده اند
به گزارش روابط عمومی اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، مهندس علیرضا سلیمانی معاون فنی اداره کل تجهیزات پزشکی گفت: صبح امروز سه جلسه مجزا با تولیدکنندگان داخلی در خصوص تامین تجهیزات پزشکی در اداره کل تجهیزات پزشکی با برنامه ریزی گروه نظارت بر تامین تجهیزات پزشکی برگزار شد.

وی افزود: در این جلسات، شرکت های تولید کننده اطمینان دادند که در شرایط تحریم، کشور را از نظر تولیدات تجهیزات پزشکی تامین و مشکلات و نیازهای این حوزه را برطرف می کنند و به مردم اطمینان می دهند که از تمام ظرفیتشان برای حل مشکلات این حوزه استفاده می کنند.

سلیمانی در پایان گفت: مشکلات زیادی ممکن است در ورود مواد اولیه وجود داشته باشد، اما با برنامه ریزی های به عمل آمده مشکلی در اداره کل تجهیزات پزشکی بابت مجوز ورود وجود ندارد و از تاریخ 24 شهریور نیز به منظور شفافیت و عدم تداخل مجوزها با کدهای تعرفه مشابه سایر اقلام، تخصیص ارز به محصولات و موادی تعلق گرفته است که اولویت گروه یک آنها از روی IRC اعلام شده باشد.

ضمائم:
مطالب مرتبط:
برچسب ها : 
تولیدکنندگان داخلی در خصوص تامین تجهیزات پزشکی با تمام توان به میدان آمده اندتولیدکنندگان داخلی در خصوص تامین تجهیزات پزشکی با تمام توان به میدان آمده اندتولیدکنندگان داخلی در خصوص تامین تجهیزات پزشکی با تمام توان به میدان آمده اندتولیدکنندگان داخلی در خصوص تامین تجهیزات پزشکی با تمام توان به میدان آمده اند
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نظر سنجی

http://imed.ir/News//3223
Share
نظرسنجی
میزان سهولت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در وب سایت IMED چگونه می باشد؟آمار بازدید
 بازديد امروز 12,455
 بازديد اين هفته 94,950
 بازديد اين ماه 296,292
 کل بازديدها 11,557,836
user icon
تعداد بازديد اين صفحه:                  29,160,977
پیوندها
آدرس

  تهران، خ انقلاب اسلامی، نبش خیابان خارک، پلاک29

 63420-66724309           66724386