يک شنبه 3 بهمن 1400
در راستای رونمایی ازسامانه صادرات تجهیزات پزشکی انجام شد:

برگزاری کارگاه آموزشی سامانه صادرات تجهیزات پزشکی

تاريخ:بيست و پنجم مهر 1397 ساعت 16:26   |   کد : 3321   |   مشاهده: 7415
کارگاه آموزشی سامانه صادرات تجهیزات پزشکی با هدف آموزش به شرکت های تولیدکننده و صادرکننده برای دریافت پروانه صادراتی در اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت برگزار شد.
برگزاری کارگاه آموزشی سامانه صادرات تجهیزات پزشکی
به گزارش روابط عمومی اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، کارگاه آموزشی سامانه صادرات تجهیزات پزشکی با هدف آموزش به شرکت های تولیدکننده و صادرکننده برای دریافت پروانه صادراتی در اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت برگزار شد.

این کارگاه آموزشی در راستای رونمایی سامانه صادرات تجهیزات پزشکی به منظور آشنایی مدیران عامل و مسئولان فنی شرکت های تولید کننده و صادر کننده و با حضور معاون و کارشناسان اداره فناوری و اطلاعات و کارشناس اداره صادرات تجهیزات پزشکی برگزار شد.

بر اساس این گزارش، در این کارگاه بیش از 60 شرکت صادرکننده و تولیدکننده تمامی مباحث مربوط به سامانه الکترونیکی صادرات تجهیزات پزشکی در خصوص صدور و تمدید پروانه های صادرات آموزش داده شد.

در ادامه این کارگاه، شرکت های صادرکننده و تولیدکننده حاضر سوالات و مشکلات خود را در ثبت محصولات در سامانه صادرات تجهیزات پزشکی مطرح کردند و کارشناسان مربوطه ابهامات آنان را برطرف کردند.

گفتنی است، سامانه صادرات تجهیزات پزشکی با هدف شفافیت صادراتی، دسترسی به آمار صادرکنندگان ، دستیابی به اطلاعات و جزئیات محصولاتی که صادر می شوند هفته گذشته رونمایی شد که بصورت آنلاین و به دوزبان فارسی و انگلیسی درکوتاهترین زمان پروانه های صادراتی که برای وزارتخانه های بهداشت کشورهای هدف لازم است، درقالب یک گواهینامه صادرمی کند.

براین اساس، تولیدکنندگان و صادرکنندگان می توانند با ثبت اطلاعات خود در این سامانه در وب سایت imed.ir پروانه صادرات دریافت کنند.

ضمائم:
مطالب مرتبط:
برگزاری کارگاه آموزشی سامانه صادرات تجهیزات پزشکی
رونمایی از سامانه صادرات صادرات تجهیزات پزشکی
برچسب ها : 
برگزاری کارگاه آموزشی سامانه صادرات تجهیزات پزشکی برگزاری کارگاه آموزشی سامانه صادرات تجهیزات پزشکی
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نظر سنجی

http://imed.ir/News//3321
Share
نظرسنجی
میزان سهولت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در وب سایت IMED چگونه می باشد؟آمار بازدید
 بازديد امروز 12,455
 بازديد اين هفته 94,950
 بازديد اين ماه 296,292
 کل بازديدها 11,557,836
user icon
تعداد بازديد اين صفحه:                  29,191,514
پیوندها
آدرس

  تهران، خ انقلاب اسلامی، نبش خیابان خارک، پلاک29

 63420-66724309           66724386