اداره تجهیزات پزشکی
سه شنبه 25 مرداد 1401
معاون فنی اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت:

کاهش زمان رسیدگی به پرونده ها با تخصصی تر شدن اداره کارشناسی

تاريخ:اول آبان 1397 ساعت 18:02   |   کد : 3358   |   مشاهده: 10494
معاون فنی اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت با اعلام اینکه اداره کارشناسی تجهیزات پزشکی به دو اداره تجهیزات پزشکی و ملزومات پزشکی تبدیل شده است گفت: با انجام این تقسیم بندی بررسی پرونده ها تخصصی تر خواهد شد لذا زمان رسیدگی به پرونده ها، در میان مدت کاهش چشمگیری خواهد یافت.
کاهش زمان رسیدگی به پرونده ها با تخصصی تر شدن اداره کارشناسی
به گزارش روابط عمومی اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، مهندس علیرضا سلیمانی، معاون فنی اداره کل تجهیزات پزشکی درباره تبدیل اداره کارشناسی تجهیزات پزشکی به دو اداره تجهیزات پزشکی و ملزومات پزشکی افزود: این تغییرات با هدف تخصصی تر شدن بررسی ها انجام شده که با این تغییر، زمان بررسی پرونده ها در رسیدگی به مراحل ثبت و تعیین سیاست تعدادی و ارزی مجوزهای ورود کاهش می یابد.

وی بیان کرد: اقلام مصرفی و وسایل پزشکی که جنبه ابزاری دارند در اداره ملزومات پزشکی و تجهیزات پزشکی که جنبه دستگاهی دارند و برخی اجزا و متعلقات مصرفی مربوط به آن در اداره تجهیزات پزشکی بررسی می شوند. رسیدگی به پرونده شرکت توسط هرکدام از اداره ها، تفاوتی در نحوه بررسی، پیگیری و پاسخگویی ندارد لذا شرکت ها دراین زمینه نگران نباشند.

مهندس سلیمانی تاکید کرد:شرکت ها همانند گذشته نمایه گردش پرونده ای که درسامانه ثبت برای پیگیری پرونده ها در دسترس هر شرکت قرار دارد را می توانند پیگیری و روند بررسی پرونده را در اداره مربوطه مشاهده کنند لذا تغییری در فرایند ثبت کالا ایجاد نشده و شرکت ها می توانند اطلاعات ثبت وسایل پزشکی خود را تکمیل و کالا ها را با توجه به شاخه درختی که انتخاب کردند در اداره مربوطه پیگیری کنند.

وی گفت: همچنین پیگیری پرونده های ثبت ادارات شرکت ها قابل انجام است، در نتیجه شرکت ها در این زمینه نگرانی نداشته باشند.

ضمائم:
مطالب مرتبط:
سه انتصاب در اداره کل تجهیزات پزشکی؛ مشاور واردات مدیرکل تجهیزات پزشکی / سرپرست اداره تجهیزات پزشکی / سرپرست اداره ملزومات پزشکی
برچسب ها : 
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نظر سنجی

http://imed.ir/News/1/3358
Share
نظرسنجی
میزان سهولت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در وب سایت IMED چگونه می باشد؟آمار بازدید
 بازديد امروز 12,455
 بازديد اين هفته 94,950
 بازديد اين ماه 296,292
 کل بازديدها 11,557,836
user icon
تعداد بازديد اين صفحه:                  35,242,175
پیوندها
آدرس

  تهران، خ انقلاب اسلامی، نبش خیابان خارک، پلاک29

 63420-66724309           66724386