اداره تجهیزات پزشکی
سه شنبه 18 مرداد 1401
کارشناس تجهیزات و فرآورده های آزمایشگاهی اعلام کرد:

گزارش جلسه هم اندیشی و کارگاه قیمت گذاری شرکت های تامین کننده تجهیزات آزمایشگاهی/ آبان ماه 1397

تاريخ:پنجم آبان 1397 ساعت 12:45   |   کد : 3381   |   مشاهده: 16782
جلسه هم اندیشی و کارگاه قیمت گذاری شرکت های تامین کننده تجهیزات آزمایشگاهی با مشارکت انجمن تامین کنندگان تجهیزات آزمایشگاهی وبا همکاری اتاق بازرگانی برگزار شد.
گزارش جلسه هم اندیشی و کارگاه قیمت گذاری شرکت های تامین کننده تجهیزات آزمایشگاهی/ آبان ماه 1397
به گزارش روابط عمومی اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، دکتر بابک لطیف کارشناس تجهیزات و فرآورده های آزمایشگاهی اعلام کرد: جلسه هم اندیشی اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت باشرکت های تامین کننده تجهیزات آزمایشگاهی با محوریت رفع مسائل و مشکلات پیش آمده درخصوص تخصیص ارز و نحوه توزیع و قیمت گذاری کالا با حضور مهندس حیدری ، رئیس اداره تجهیزات و فرآورده های آزمایشگاهی، مهندس مزینانی مشاور مدیرکل ، مهندس هوشنگی سرپرست اداره نظارت و بازرسی تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت وبرخی از کارشناسان حوزه های مختلف اداره کل برگزارشد.

براساس این گزارش، دراین جلسه هم اندیشی که حدود یکصد نفر ازشرکت های تامین کننده تجهیزات آزمایشگاهی حضورداشتند، به ابهامات و اشکالات به وجود آمده درخصوص تخصیص ارز و نحوه توزیع کالا و قیمت گذاری آنها پرداختند و برلزوم حمایت دولت ازاین شرکتها تاکید کردند.

وی افزود: در این جلسه موضوعاتی درخصوص تخصیص ارز و نحوه توزیع کالا و قیمت گذاری آنها مطرح شد که مسئولان حاضر درجلسه به آنان پاسخ دادند.

دکتر لطیف گفت: همچنین در همین راستا کارگاه قیمت گذاری و چگونگی نحوه تعیین قیمت کالا برای تمامی تامین کنندگان آزمایشگاهی درمحل اتاق بازرگانی تهران برگزارشد.

براساس این گزارش، مجتبی فرزین کارشناس مسئول قیمت گذاری اداره نظارت و بازرسی اداره کل تجهیزات پزشکی در این کارگاه آموزشی نحوه تعیین قیمت کالا را برای حدود یکصد نفر از اعضای تامین کنندگان و تولیدکنندگان فرآورده های آزمایشگاهی تشریح و آموزش داد.

در این کارگاه با اشاره به تقسم بندی دو گروه کالایی بیان شد: گروه اول کالاهایی هستند که از سوی این اداره کل تجهیزات پزشکی قیمت گذاری می شوند و در وب سایت اداره کل تجهیزات پزشکی imed.ir قابل مشاهده است و قیمت گذاری گروه دوم باید ازسوی تولیدکننده و یا وارده کننده و درچارچوب ضوابط قیمت گذاری صورت گیرد و دربازارعرضه شود که مسئولیت مستقیم رعایت ضوابط و قواعد توزیع فروش کالاها نیز برعهده خود تولیدکننده و یا وارد کننده خواهد بود و اداره نظارت و بازرسی اداره کل تجهیزات پزشکی نیز نظارت دقیقی برنحوه فعالیت آنها دارد.

ضمائم:
مطالب مرتبط:
برچسب ها : 
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نظر سنجی

http://imed.ir/News//3381
Share
نظرسنجی
میزان سهولت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در وب سایت IMED چگونه می باشد؟آمار بازدید
 بازديد امروز 12,455
 بازديد اين هفته 94,950
 بازديد اين ماه 296,292
 کل بازديدها 11,557,836
user icon
تعداد بازديد اين صفحه:                  34,946,523
پیوندها
آدرس

  تهران، خ انقلاب اسلامی، نبش خیابان خارک، پلاک29

 63420-66724309           66724386