يک شنبه 11 خرداد 1399
معاون فنی اداره کل تجهیزات پزشکی در جلسه تامین مواد و تجهیزات دندانپزشکی تاکید کرد:

کمبودی در تامین کالاهای لابراتواری دندانپزشکی نداریم

تاريخ:بيست و يکم آبان 1397 ساعت 09:11   |   کد : 3465   |   مشاهده: 2916
معاون فنی اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت ، با تاکید بر اینکه کمبودی در تامین کالاهای لابراتواری نداریم گفت: با توجه به کاهش واردات، برای جلوگیری از کمبود احتمالی در ماههای آینده برنامه ریزی برای پیشگیری از بروز این شرایط ضروری است.
کمبودی در تامین کالاهای لابراتواری دندانپزشکی نداریم
به گزارش روابط عمومی اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، نشست تامین مواد و تجهیزات دندانپزشکی با حضور، معاون فنی، مشاور حقوقی، سرپرست گروه نظارت بر تامین، رئیس اداره مواد و تجهیزات دندانپزشکی اداره کل تجهیزات پزشکی و ۲۰ شرکت تامین کننده اصلی برگزار شد.

براساس این گزارش، این نشست با توجه به ضرورت پیگیری تامین مواد و تجهیزات دندانپزشکی، برای بررسی میزان واردات اقلام لابراتواری جهت پیشگیری از کمبود احتمالی و حل موانع تامین برگزار شد.

مهندس سلیمانی، معاون فنی اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، در این نشست در خصوص تامین کالاهای لابراتواری تاکید کرد: در حال حاضر کمبودی در تامین این نوع اقلام وجود ندارد، اما با توجه به کاهش واردات، برای جلوگیری از کمبود احتمالی در ماههای آینده باید اقدامات لازم انجام شود و لذا برنامه ریزی برای پیشگیری ازبروز احتمالی مشکل در تامین این اقلام ضروری است.

مهندس علاالدین، سرپرست گروه نظارت بر تامین تجهیزات پزشکی گفت: در این نشست مشکلات و همچنین برخی راهکارهای لازم جهت مرتفع کردن مشکلات مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت و تلاش بر این است تا اقدامات لازم برای مرتفع کردن مشکلات صورت پذیرد تا شرکتهایی که توانایی واردات دارند نسبت به تامین بازار اقدام نمایند.

وی افزود: در صورت نیاز فراخوانی برای واردات موازی برخی اقلام دندانپزشکی اعلام خواهد شد.
گفتنی است در این نشست، شرکت های تامین کننده مشکلات خود را در خصوص روال تخصیص و تامین ارز و انتقال، توزیع کالا با توجه به لزوم رصد فرایند فروش، قاچاق برخی تجهیزات لابراتواری و قیمت ها بیان کردند و مقرر شد با همکاری ادارات مختلف اداره کل تجهیزات پزشکی راهکار های حل مشکلات به منظور تامین اقلام دندانپزشکی بررسی و پیگیری شود.

ضمائم:
مطالب مرتبط:
برچسب ها : 
کمبودی در تامین کالاهای لابراتواری دندانپزشکی نداریمکمبودی در تامین کالاهای لابراتواری دندانپزشکی نداریمکمبودی در تامین کالاهای لابراتواری دندانپزشکی نداریم
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نظر سنجی

http://imed.ir/News//3465
Share
نظرسنجی
میزان سهولت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در وب سایت IMED چگونه می باشد؟آمار بازدید
 بازديد امروز 12,455
 بازديد اين هفته 94,950
 بازديد اين ماه 296,292
 کل بازديدها 11,557,836
user icon
تعداد بازديد اين صفحه:                  10,911,101
پیوندها
آدرس

  تهران، خ انقلاب اسلامی، نبش خیابان خارک، پلاک29

 63420           66724386