اداره تجهیزات پزشکی
چهارشنبه 8 تير 1401
رئیس اداره نظارت بر تولید و کنترل کیفی تجهیزات پزشکی اعلام کرد:

حضور اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت در نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش فناوری و فن بازار/ شناسایی نیاز فناورانه و تقاضای ساخت و تولید تجهیزات پزشکی وارداتی با ارز بری بالا

تاريخ:دوم دی 1397 ساعت 20:29   |   کد : 3662   |   مشاهده: 14569
اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت نیازهای تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی در خصوص مواد اولیه و تجهیزات پزشکی وارداتی که ارزبری بالایی داشته و در اولویت نیاز کشور می باشد را شناسایی کرده است تا در معرض دید پژوهشگران صنایع گوناگون برای تولید آنها در نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش فناوری و فن بازار قرار دهد.
حضور اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت در نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش فناوری و فن بازار/ شناسایی نیاز فناورانه و تقاضای ساخت و تولید تجهیزات پزشکی وارداتی با ارز بری بالا
به گزارش روابط عمومی اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، مهندس رزا مختاری؛ رئیس اداره نظارت بر تولید و کنترل کیفی تجهیزات پزشکی در خصوص حضور اداره کل تجهیزات پزشکی در نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش فناوری و فن بازار گفت: پیرو دعوت دبیرخانه شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری برای حضور اداره کل تجهیزات پزشکی در نمایشگاه معکوس(Reverse Exposition)، فراخوان اعلام نیاز فناورانه و تقاضای ساخت و تولید تجهیزات، قطعات، مواد و سیستم های مورد نیاز صنایع در حوزه تجهیزات پزشکی در پورتال imed.ir در تاریخ 97/09/24 منتشر شد.

وی افزود: مطابق این فراخوان، اداره کل تجهیزات پزشکی نیازهای تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی در خصوص مواد اولیه و تجهیزات پزشکی وارداتی که ارزبری بالایی دارند را شناسایی کرده است.

مهندس مختاری با اشاره به شناسایی تجهیزات پزشکی وارداتی با ارزبری بالا که در اولویت نیاز کشور قرار دارد، گفت: این نوع تجهیزات برای صنعتگران، پژوهشگران ، اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاهها که در حوزه های مختلف فعالیت می کنند در نمایشگاه معکوس نمایش داده خواهد شد تا با توجه به زیرساخت علمی و تجربه خود در این حوزه وارد شوند و فعالیت نمایند تا نیاز کشور در این حوزه با توان داخلی تولید و مرتفع گردد.

رئیس اداره نظارت بر تولید و کنترل کیفی با بیان اینکه نمایشگاه معکوس در نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش فناوری و فن بازار برای شناسایی نیازهای ارگان های مختلف و ارتباط آن ها با پژوهشگران و ساختار علمی کشور است، خبر داد: اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت نیز در سالن 27 این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

لازم به ذکر است نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش فناوری و فن بازار از سوم تا ششم دی ماه 1397 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی در تهران برگزار خواهد شد.

ضمائم:
مطالب مرتبط:
فراخوان اعلام نیاز فناورانه و تقاضای ساخت و تولید تجهیزات، قطعات، مواد و سیستم های مورد نیاز صنایع در حوزه تجهیزات پزشکی جهت نمایشگاه معکوس(Reverse Exposition)
برچسب ها : 
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نظر سنجی

http://imed.ir/News//3662
Share
نظرسنجی
میزان سهولت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در وب سایت IMED چگونه می باشد؟آمار بازدید
 بازديد امروز 12,455
 بازديد اين هفته 94,950
 بازديد اين ماه 296,292
 کل بازديدها 11,557,836
user icon
تعداد بازديد اين صفحه:                  33,785,928
پیوندها
آدرس

  تهران، خ انقلاب اسلامی، نبش خیابان خارک، پلاک29

 63420-66724309           66724386