اداره تجهیزات پزشکی
پنج شنبه 29 ارديبهشت 1401
رئیس اداره فناوری اطلاعات تجهیزات پزشکی اعلام کرد:

شرایط اعمال شده در نمایش نتیجه استعلام های ثبت و قیمت تجهیزات و ملزومات پزشکی در پورتال آیمد

تاريخ:بيست و دوم دی 1397 ساعت 13:01   |   کد : 3705   |   مشاهده: 12344
مهندس شهبازی رئیس اداره فناوری اطلاعات اداره کل تجهیزات پزشکی شرایط نمایش اطلاعات در بخش استعلام پورتال آیمد را اعلام کرد.
شرایط اعمال شده در نمایش نتیجه استعلام های ثبت و قیمت تجهیزات و ملزومات پزشکی در پورتال آیمد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، مهندس رویا شهبازی رئیس اداره فناوری اطلاعات اداره کل تجهیزات پزشکی گفت: در خصوص مشاهده نتیجه استعلام فهرست تجهیزات و ملزومات پزشکی ثبت شده و استعلام قیمت آنها، به اطلاع می رساند که اطلاعات با داشتن شرایط ذیل قابل نمایش روی پورتال آیمد می باشد.

برای تجهیزات و ملزومات وارداتی:
  • در صورتی که تاریخ اعتبار IRC یا نمایندگی منقضی شود، بعد از گذشت شش ماه در کلیه استعلام های پورتال آیمد، نمایش نتیجه استعلام IRC مذکور غیرفعال و غیرقابل نمایش خواهد شد.
  • بدیهی است پس از معتبر شدن IRC و یا نمایندگی، اطلاعات بصورت خودکار بروزرسانی خواهد شد و مجددا بر روی تمامی استعلام های پورتال آیمد نمایش داده می شود.
  • در صورتی که که شرکت تمایل به تمدید تاریخ اعتبار نداشته باشد، می تواند بصورت مکتوب مشخصات و تعداد کالای در انبار خود را اعلام نماید و برای مدت مشخصی از اداره نظارت و بازرسی اداره کل تجهیزات پزشکی، مجوز فروش دریافت نماید.

برای تجهیزات و ملزومات تولیدی:
  • در صورتی که تاریخ اعتبار کلیه IRC منقضی شد، بعد از یک ماه ، نتیجه نمایش استعلام در استعلام های مرتبط همانند استعلام قیمت تجهیزات مصرفی مورد تایید جهت مراکز درمانی و استعلام تولید کنندگان دارای پروانه ساخت و استعلام فهرست تجهیزات پزشکی ثبت شده و سایر استعلام ها غیرقابل نمایش می شود(تاریخ اعتبار IRC با تاریخ اعتبار پروانه یکسان باشد).
  • بدیهی است پس از معتبر شدن پروانه و IRC آن، اطلاعات بصورت خودکار بروز رسانی خواهد شد و مجددا بر روی تمامی استعلام های پورتال آیمد نمایش داده می شود.
  • در صورتی که شرکت تمایل به تمدید تاریخ اعتبار پروانه تولید خود نداشته باشد، می تواند بصورت مکتوب مشخصات و تعداد کالای در انبار خود را اعلام نماید و برای مدت مشخصی از اداره نظارت و بازرسی اداره کل تجهیزات پزشکی مجوز فروش دریافت نماید.

ضمائم:
مطالب مرتبط:
برچسب ها : 
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نظر سنجی

http://imed.ir/News//3705
Share
نظرسنجی
میزان سهولت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در وب سایت IMED چگونه می باشد؟آمار بازدید
 بازديد امروز 12,455
 بازديد اين هفته 94,950
 بازديد اين ماه 296,292
 کل بازديدها 11,557,836
user icon
تعداد بازديد اين صفحه:                  32,539,288
پیوندها
آدرس

  تهران، خ انقلاب اسلامی، نبش خیابان خارک، پلاک29

 63420-66724309           66724386