چهارشنبه 14 خرداد 1399
مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت در حاشیه بازدید از خطوط تولید یونیت دندانپزشکی:

شرکت فخر سینا با توجه به کیفیت بالای محصولات تولیدی باید وارد بازارهای بین المللی شود و با برندهای خارجی رقابت کند

تاريخ:بيست و پنجم دی 1397 ساعت 11:39   |   کد : 3729   |   مشاهده: 4567
مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت و هیات همراه در سی و پنجمین سالروز تاسیس شرکت فخر سینا(تولیدکننده یونیت دندانپزشکی)، از بخش های مختلف خطوط تولید اتوکلاو، ساکشن، کمپرسور، آمالگام سپراتور، رادیوگرافی یونیت کامل دندانپزشکی و تجهیزات دندانپزشکی این شرکت بازدید کرد.
شرکت فخر سینا با توجه به کیفیت بالای محصولات تولیدی باید وارد بازارهای بین المللی شود و با برندهای خارجی رقابت کند
به گزارش روابط عمومی اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی و هیات همراه در سی و پنجمین سالروز تاسیس شرکت فخر سینا(تولیدکننده یونیت دندانپزشکی)، از بخش های مختلف خطوط تولید اتوکلاو، ساکشن، کمپرسور، آمالگام سپراتور، رادیوگرافی یونیت کامل دندانپزشکی و تجهیزات دندانپزشکی این شرکت بازدید کرد.

دکتر مسائلی روز دوشنبه 24 دی 1397 ضمن بازدید از خطوط تولید یونیت دندانپزشکی از ابتدا تا مرحله نهایی درجریان تولید، مونتاژ و بسته بندی و فرایند ضدعفونی و استریل محصول این شرکت قرار گرفت.

مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی در حاشیه این بازدید گفت: شرکت فخر سینا با  35سال تجربه علمی و عملی درزمینه تولید یونیت دندانپزشکی باید فراتراز تامین نیاز کشور به عنوان یک برند با شرکت های خارجی رقابت کند.

وی با تاکید برتلاش و تمرکز بر حوزه صادرات دراین شرکت، بیان کرد: بازار ایران برای شرکتی با  35سال تجربه و تلاش بسیار کوچیک است لذا این شرکت باید با سرمایه گذاری و بازاریابی در کشورهای خارجی با برندهای خارجی رقابت کند.

دکتر مسائلی با بیان اینکه شرکت فخر سینا به دلیل حرفه ای بودن و داشتن دانش بالا باید هدف بزرگتری را برای ادامه فعالیت خود تعریف کنند اظهار کرد: جایگاه این شرکت رقابت با پنج برند برتر دنیا است چرا که این شرکت با ایت تجربه کاری نیازی به حمایت و پشتیبانی ندارد.

در ادامه بازدید آقای شیرآقایی مدیرعامل شرکت فخرسینا گفت: یونیت های این شرکت در دانشکده های دندانپزشکی، مراکزدرمانی وکلینیکهای تخصصی و درکشورهای کانادا، آلمان، سوئد، فرانسه، ایتالیا، یونان، اکراین، لهستان، رومانی، بوسنی، روسیه، امارات متحده عربی، عربستان، لبنان، مراکش، مغرب، مصر، پاکستان، یمن، کشورهای سی آی اس(CIS)، آفریقا، و چند کشور دیگر نصب و با بازدهی مناسب درحال بهره برداری است.

وی تصریح کرد: یونیت های کامل شرکت فخر سینا با توجه به کیفیت مواد اولیه، تکنولوژی بالا، ارتقاء بردهای الکترونیک، مصرف آب کم و انرژی در مقایسه با یونیت های دیگر، ارتقاء امکانات کنترل عفونت و سلامت انسان و محیط زیست قابل رقابت با محصولات درسطح جهان و صادرات آن به کشورهای دیگراست.

وی با اشاره به اینکه قیمت تمام شده این دستگاهها در مقایسه با یونیت های دیگر بسیار کمتر است افزود: خدمات پس از فروش، سادگی سرویس و نگهداری و طول عمر بالا از دیگرمزایای محصولات تولیدی این شرکت است.

وی با اشاره به اینکه شرکت فخر سینا ظرفیت تولید روزانه پنج دستگاه یونیت دندانپزشکی را دارد افزود: این شرکت می تواند تمامی نیاز کشور را تامین کند و مشکلی در زمینه تولید ندارد.سال گذشته این شرکت 760 دستگاه یونیت دندانپزشکی تولید و به بازار عرضه کرده است.

براساس این گزارش، شرکت فخر سینا یکی از تولیدکنندگان برتر یونیت دندانپزشکی در کشور است که در زمینه یونیت کامل دندانپزشکی، اتوکلاو، ساکشن، کمپرسور، آمالگام سپراتور، رادیوگرافی و تجهیزات دندانپزشکی از سال 1366 شروع به فعالیت کرده است.

ضمائم:
مطالب مرتبط:
شرکت فخر سینا با توجه به کیفیت بالای محصولات تولیدی باید وارد بازارهای بین المللی شود و با برندهای خارجی رقابت کندشرکت فخر سینا با توجه به کیفیت بالای محصولات تولیدی باید وارد بازارهای بین المللی شود و با برندهای خارجی رقابت کند
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نظر سنجی

http://imed.ir/News/1/3729
Share
نظرسنجی
میزان سهولت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در وب سایت IMED چگونه می باشد؟آمار بازدید
 بازديد امروز 12,455
 بازديد اين هفته 94,950
 بازديد اين ماه 296,292
 کل بازديدها 11,557,836
user icon
تعداد بازديد اين صفحه:                  10,975,300
پیوندها
آدرس

  تهران، خ انقلاب اسلامی، نبش خیابان خارک، پلاک29

 63420           66724386