دو شنبه 3 تير 1398
با ابلاغی به روسای دانشگاههای علوم پزشکی کشور صورت گرفت؛

تاکید وزیر بهداشت بر اجرایی شدن بیانیه " گام دوم انقلاب " مقام معظم رهبری

تاريخ:چهارم اسفند 1397 ساعت 18:52   |   کد : 3848   |   مشاهده: 1988

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ابلاغی به معاونین این وزارتخانه و روسای دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور بر اجرایی شدن بیانیه " گام دوم انقلاب " که از سوی مقام معظم رهبری به ملت شریف ایران ابلاغ شده است، تاکید کرد.

تاکید وزیر بهداشت بر اجرایی شدن بیانیه

به گزارش وبدا، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ابلاغی به معاونین این وزارتخانه و روسای دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور بر اجرایی شدن بیانیه " گام دوم انقلاب " که از سوی مقام معظم رهبری به ملت شریف ایران ابلاغ شده است، تاکید کرد.

متن ابلاغ وزیر بهداشت به شرح زیر است:
رییس / سرپرست محترم دانشگاه / دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ... معاون محترم ....

بیانیه " گام دوم انقلاب " که توسط رهبر فرزانه انقلاب به ملت شریف ایران ابلاغ شد علاوه بر بالندگی و نشاط دوباره درخت تنومند انقلاب اسلامی با تاکید بر ارکان اصلی آن همچون استقلال ، آزادی و دفاع از آرمانهای نفیس روزهای نخست، نقشه و چراغ راهی بی مانند بود برای توسعه افتخار آفرین ایران اسلامی که چکیده اندیشه بزرگ مرد دلسوز و خردمندیست که سالهای با برکت عمرش را در سنگرهای مختلف مصروف خدمتگزاری به مردم ، کشور و دینش کرده و اینک حاصل آنهمه تجربه ، اخلاص ، دلسوزی و اعتقاد را در قالب جملاتی سرشار از عشق و معنویت نثار مردمان سرزمینش نموده است . با مداقه در این بیانیه مهم می توان دریافت سهم ما در وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در بکارگیری این توصیه های ارزشمند فراتر از دیگر دستگاههاست.

اشاره و توصیه به مواردی همچون رعایت اخلاق، توسعه عدالت، رعایت اصول اقتصاد مقاومتی، توجه ویژه به آموزش و پژوهش مبتنی بر مصالح و مقتضیات ملی و دینی و تمرکز بر سبک زندگی درست مردم از اهم موضوعاتی است که می تواند سرلوحه فعالیتهای همکارانمان در سراسر کشور قرار گیرد. لذا از معاونین محترم و روسای محترم دانشگاهها و مراکز تحقیقاتی کشور می خواهم تا با تشکیل کارگروه های ویژه، برنامه های عملی جهت اجرای توصیه های معظم له را تدوین و حداکثر تا سه ماه آینده به اینجانب اعلام فرمایند. توفیق و عزت همکاران را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

دکتر سعید نمکی
http://www.behdasht.gov.ir/index.187253

ضمائم:
مطالب مرتبط:
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نظر سنجی

http://imed.ir/News/1/3848
Share
نظرسنجی
میزان سهولت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در وب سایت IMED چگونه می باشد؟آمار بازدید
 بازديد امروز 12,455
 بازديد اين هفته 94,950
 بازديد اين ماه 296,292
 کل بازديدها 11,557,836
تعداد بازديد اين صفحه: 5,229,720
پیوندها
آدرس

  تهران، خ انقلاب، چهارراه کالج، نبش خیابان خارک، پلاک29

 63420           66724386