اداره تجهیزات پزشکی
پنج شنبه 5 خرداد 1401
مدیرکل تجهیزات و ملزومات پزشکی در حاشیه نشست با اتحادیه اصناف تجهیزات پزشکی کشور و اتحادیه دندانپزشکی تهران گفت:

همکاری و مشارکت به منظور ساماندهی و رفع مشکلات شبکه توزیع قانونی/ رعایت اصول قیمت گذاری از سوی اصناف/ الزام ثبت نام تمامی اصناف در پورتال imed/ بارگذاری مستندات فروش در سامانه توزیع imed

تاريخ:شانزدهم اسفند 1397 ساعت 18:30   |   کد : 3880   |   مشاهده: 19401
مهندس صفوی از نتایج نشست با اتحادیه اصناف تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی در  همکاری و مشارکت به منظور ساماندهی و رفع مشکلات شبکه توزیع قانونی خبر داد.
همکاری و مشارکت به منظور ساماندهی و رفع مشکلات شبکه توزیع قانونی/  رعایت اصول قیمت گذاری از سوی اصناف/ الزام ثبت نام تمامی اصناف در پورتال imed/ بارگذاری مستندات فروش در سامانه توزیع imed
به گزارش روابط عمومی اداره کل تجهیزات پزشکی، به منظور  همکاری و مشارکت در ساماندهی و رفع مشکلات شبکه توزیع قانونی، نشست مشترکی با حضور رئیس و نمایندگان اتحادیه اصناف تجهیزات پزشکی کشور و همچنین رئیس و نمایندگان اتحادیه اصناف دندانپزشکی تهران روز چهارشنبه 15 اسفند برگزار و موارد مرتبط مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مهندس سید حسین صفوی مدیرکل تجهیزات و ملزومات پزشکی در این خصوص گفت: با توجه به وجود همکاری چندین ساله اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی و همچنین مدیریت های تجهیزات پزشکی دانشگاه های علوم پزشکی با اصناف کشور، در این نشست مقرر شد به منظور نظارت بر ملزومات مصرفی در شبکه توزیع که با ارز با نرخ رسمی در اصناف توزیع شده اند، از توان نظارتی اتحادیه اصناف برای ساماندهی و رفع مشکلات شبکه توزیع قانونی در حوزه اصناف کشور استفاده گردد.

مهندس صفوی بیان کرد: در ادامه روند ثبت اصناف حوزه تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی و دندانپزشکی در سامانه های وزارت بهداشت مورد بررسی قرار گرفت و ضمن بررسی مراحل و چگونگی ثبت توزیع کنندگان در سامانه imed اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی، مقرر شد الزام ثبت نام اصناف در سامانه imed از سوی اتحادیه به اعضا اعلام و تاکید گردد.

وی افزود: استفاده از توان نظارتی اتحادیه اصناف بر شبکه توزیع قانونی اصناف و لزوم برخورد موارد قاچاق کالا و همچنین نحوه نظارت های لازم براین امور مورد توافق قرار گرفت.

مدیرکل تجهیزات و ملزومات پزشکی گفت: در این نشست بر رعایت اصول قیمت گذاری و روش محاسبه قیمت فروش توسط اصناف تاکید گردید.

مهندس صفوی بیان کرد: در خصوص نحوه صدور حواله کالاهای مشمول ارز رسمی بانکی توضیحات فنی از سوی همکاران و کارشناسان اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی بیان شد و مقرر گردید که بارگذاری مستندات فروش کالاهای مشمول ارز رسمی بانکی از سوی اصناف در سامانه توزیع imed انجام پذیرد.

لازم به ذکر است در این نشست رییس اتحادیه اصناف تجهیزات پزشکی تهران و روسای اصناف تجهیزات پزشکی استان های اصفهان، فارس، خراسان، گیلان، خوزستان و سایر استان ها و همچنین رییس ونایب رییس اتحادیه اصناف دندانپزشکی تهران و روسای ادارات نظارت و بازرسی، اداره مهندسی و نگهداری و گروه تامین و توزیع و اداره فناوری اطلاعات اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی حضور داشتند.

به منظور پایش اقدامات و طرح سایر موارد مقرر شد، نشست بعدی در نیمه دوم فروردین ماه ۱۳۹۸ برگزار گردد.

ضمائم:
مطالب مرتبط:
برچسب ها : 
همکاری و مشارکت به منظور ساماندهی و رفع مشکلات شبکه توزیع قانونی/  رعایت اصول قیمت گذاری از سوی اصناف/ الزام ثبت نام تمامی اصناف در پورتال imed/ بارگذاری مستندات فروش در سامانه توزیع imed
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نظر سنجی

http://imed.ir/News//3880
Share
نظرسنجی
میزان سهولت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در وب سایت IMED چگونه می باشد؟آمار بازدید
 بازديد امروز 12,455
 بازديد اين هفته 94,950
 بازديد اين ماه 296,292
 کل بازديدها 11,557,836
user icon
تعداد بازديد اين صفحه:                  32,689,235
پیوندها
آدرس

  تهران، خ انقلاب اسلامی، نبش خیابان خارک، پلاک29

 63420-66724309           66724386