دو شنبه 5 اسفند 1398
با حکم معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت انجام شد:

انتصاب رئیس مرکز بودجه و پایش عملکرد وزارت بهداشت

تاريخ:بيست و ششم فروردين 1398 ساعت 18:07   |   کد : 3946   |   مشاهده: 3922
سید کامل تقوی نژاد، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی فریدون نوری خواه را به عنوان رئیس مرکز بودجه و پایش عملکرد این وزارت منصوب کرد.
انتصاب رئیس مرکز بودجه و پایش عملکرد وزارت بهداشت
به گزارش وبدا، سید کامل تقوی نژاد، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی فریدون نوری خواه را به عنوان رییس مرکز بودجه و پایش عملکرد این وزارت منصوب کرد.

متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای فریدون نوری خواه، نظر به سوابق و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان رییس مرکز بودجه و پایش عملکرد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب می شوید.

با توجه به اهمیت و جایگاه مدیریت بودجه و پایش عملکرد و مدیریت بهینه منابع، انتظار می رود هماهنگی های لازم به منظور همسو سازی سیاست ها، راهبردها و برنامه های آن مرکز با اهداف و برنامه های کلان کشوری و وزارت متبوع از جمله بیانیه گام دوم انقلاب ،برنامه های مقام عالی وزارت و طرح تحول سلامت بعمل آمده و در زمینه چابک سازی امور، شفاف سازی گردش منابع، توزیع عادلانه منابع با اولویت نقاط محروم و کمتر توسعه یافته گام های موثری برداشته شود .

امید است با توکل به درگاه خداوند متعال و جلب مشارکت همکاران معاونت توسعه و همچنین سایر معاونت ها و دستگاه های تابعه وزارت بهداشت در پیشبرد امور محوله موفق و موید باشید .

از کلیه مدیران و کارشناسان و همکاران محترم در این حوزه انتظار دارم در جهت کمک به جنابعالی برای رسیدن به این اهداف از هیچ کوششی دریغ ننمایند.

http://www.behdasht.gov.ir/index

ضمائم:
مطالب مرتبط:
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نظر سنجی

http://imed.ir/News/1/3946
Share
نظرسنجی
میزان سهولت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در وب سایت IMED چگونه می باشد؟آمار بازدید
 بازديد امروز 12,455
 بازديد اين هفته 94,950
 بازديد اين ماه 296,292
 کل بازديدها 11,557,836
user icon
تعداد بازديد اين صفحه:                  9,022,125
پیوندها
آدرس

  تهران، خ انقلاب اسلامی، نبش خیابان خارک، پلاک29

 63420           66724386