اداره تجهیزات پزشکی
چهارشنبه 19 مرداد 1401
اداره فناوری اطلاعات تجهیزات پزشکی اعلام کرد:

لزوم "تایید" و یا "رد" کالاهای ارجاع شده در سامانه توزیع کالای مشمول ارز نرخ رسمی در پورتال imed.ir توسط کاربران مراکز درمانی، آزمایشگاه ها، دندانپزشکی ها، شرکت های توزیع کننده و اصناف

تاريخ:بيست و هفتم تير 1398 ساعت 18:45   |   کد : 4026   |   مشاهده: 12959
مهندس شهبازی از وجود امکان رد و تایید کالاهای مشمول دریافت ارز نرخ رسمی در سامانه توزیع تجهیزات و ملزومات پزشکی خبر داد.
لزوم
به گزارش روابط عمومی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی، مهندس رویا شهبازی رئیس اداره فناوری اطلاعات تجهیزات پزشکی گفت: باتوجه به الزام استفاده از سامانه توزیع کالای مشمول دریافت ارز نرخ رسمی توسط تامین کنندگان و توزیع کنندگان مرتبط با تجهیزات و ملزومات پزشکی که در اطلاعیه های قبلی در سال 1397 ابلاغ گردیده است، به اطلاع می رساند که این امکان فراهم گردیده است که کاربران تمامی مراکز درمانی، آزمایشگاه ها، دندانپزشکی ها، شرکت های توزیع کننده و اصناف کالاهای دریافتی خود را در کارتابل مشاهده نموده و در صورت عدم صحت درستی، با زدن "کلید رد اطلاعات" ، آنرا به کارتابل ارسال کننده برگردانند.

وی افزود: این موضوع طی بخشنامه شماره 664/20659 مورخ 1398/03/19 به صندوق پیام کارتابل الکترونیکی شرکتها در پورتال imed.ir به شرح ذیل ابلاغ گردیده است.

مدیرعامل /مسئول فنی محترم شرکت های وارد کننده ، تولیدکننده، توزیع کننده و اصناف
موضوع: الزام درج اطلاعات در سامانه توزیع کالای مشمول دریافت ارز نرخ رسمی

با سلام و احترام؛

باتوجه به الزام استفاده از سامانه توزیع کالای مشمول دریافت ارز نرخ رسمی توسط تامین کنندگان و توزیع کنندگان مرتبط با تجهیزات و ملزومات پزشکی، این امکان فراهم گردیده است که تمامی کالاهای دریافتی خود را در کارتابل مشاهده نموده و در صورت عدم صحت درستی آن با زدن "کلید رد اطلاعات" به کارتابل ارسال کننده برگردانند.

تمامی کاربری های مراکز درمانی، آزمایشگاه ها، دندانپزشکی ها، شرکت های توزیع کننده و اصناف، دسترسی جهت " رد یا تایید " کالاهایی که توسط تامین کنندگان به آنها اطلاق شده است را نیز خواهند داشت.

قابل ذکر است که در صورتی که تامین کننده سند توزیعی به اشتباه برای یکی از ذینفعان ارسال کند، با " رد " توسط آنها سند توزیع حذف می گردد و موجودی مجدد به کارتابل تامین کننده باز می گردد.

در صورتی که شرکتهای تامین کننده و توزیع کننده نسبت به ثبت سند توزیع اقدام نکنند و در سیستم مشخص نباشد، فرض بر این خواهد بود که شرکت به تعداد موجودی فعلی کالا برای تامین کشور خواهد داشت و مسئولیت آن را نیز عهده دار خواهد بود.

ضمائم:
مطالب مرتبط:
برچسب ها : 
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نظر سنجی

http://imed.ir/News/1/4026
Share
نظرسنجی
میزان سهولت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در وب سایت IMED چگونه می باشد؟آمار بازدید
 بازديد امروز 12,455
 بازديد اين هفته 94,950
 بازديد اين ماه 296,292
 کل بازديدها 11,557,836
user icon
تعداد بازديد اين صفحه:                  35,028,406
پیوندها
آدرس

  تهران، خ انقلاب اسلامی، نبش خیابان خارک، پلاک29

 63420-66724309           66724386