اداره تجهیزات پزشکی
چهارشنبه 26 مرداد 1401
با حضور وزیر بهداشت؛

پروژه های بهداشتی و درمانی سمنان از جمله اتاق عمل های پیشرفته تولید داخل شرکت فرسار تجارت به بهره برداری رسید

تاريخ:شانزدهم شهريور 1398 ساعت 10:37   |   کد : 4220   |   مشاهده: 12640
وزیر بهداشت، پروژه های مهم بهداشتی و درمانی استان سمنان از جمله ۴ اتاق عمل پیشرفته تولید داخل بیمارستان امیرالمومنین (ع) را افتتاح کرد.
پروژه های بهداشتی و درمانی سمنان از جمله اتاق عمل های پیشرفته تولید داخل شرکت فرسار تجارت به بهره برداری رسید
به گزارش وبدا، وزیر بهداشت، پروژه های مهم بهداشتی و درمانی استان سمنان از جمله بخش های جدید بیمارستان امیر المومنین(ع)، مرکز جامع خدمات سلامت مرحوم حسینعلی فامیلی سمنان و پایگاه سلامت شهید کاشفی بخش جزین شهرستان مهدی شهر را افتتاح و از پروژه های بیمارستان های در حال ساخت سوانح و سوختگی و سرطان سمنان و جایگزین ۱۵ خرداد مهدی شهر بازدید کرد.

بر اساس این گزارش، ۴ اتاق عمل پیشرفته از محصولات تولید داخل شرکت فرسار تجارت بیمارستان امیرالمومنین (ع) سمنان در زمینی با زیربنای ۷۰۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان ساخته و تجهیز شده است.

بخش VIP این بیمارستان شامل ۸ تخت است که در زمینی با زیربنای ۴۵۰ متر مربع بازسازی و تکمیل شده است.

همچنین، بخش فوق تخصصی کودکان بیمارستان امیرالمومنین(ع) در زمینی با زیربنای ۴۶۵ متر مربع با ظرفیت ۱۶ تخت و اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان، بازسازی و تجهیز شده است. عملیات ساخت طرح توسعه این نیز بیمارستان از ۱۱۰ به ۱۶۰ تخت در زمینی با زیربنای ۷۰۰۰ متر مربع آغاز شد.

همچنین، مرکز جامع خدمات سلامت شهری مرحوم حسینعلی فامیلی که در زمینی با زیربنای ۵۸۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۵۲۵ میلیون تومان توسط خانواده مرحوم فامیلی ساخته شده، به بهره برداری رسید.

پایگاه سلامت شهید کاشفی بخش درجزین شهرستان مهدی شهر نیز که با اعتباری بالغ بر ۳۳۰ میلیون تومان در زمینی با زیربنای ۱۳۰ متر مربع توسط خیرین سلامت ساخته شده با حضور دکتر نمکی به بهره برداری رسید. 

وزیر بهداشت همچنین از پروژه های در حال ساخت بیمارستان های سوانح و سوختگی و سرطان سمنان و نیز جایگزین بیمارستان ۱۵ خرداد شهرستان مهدی شهر بازدید و بر تسریع در تکمیل و بهره برداری از این دو پروژه، تاکید کرد.

لازم به ذکر است محصولات شرکت فرسار تجارت از تولیدکنندگان تجهیزات اتاق عمل بوده و محصولات این شرکت به سایر کشورها نیز صادر می گردد.

air.ir/Zwqag8o

ضمائم:
مطالب مرتبط:
برچسب ها : 
پروژه های بهداشتی و درمانی سمنان از جمله اتاق عمل های پیشرفته تولید داخل شرکت فرسار تجارت به بهره برداری رسیدپروژه های بهداشتی و درمانی سمنان از جمله اتاق عمل های پیشرفته تولید داخل شرکت فرسار تجارت به بهره برداری رسیدپروژه های بهداشتی و درمانی سمنان از جمله اتاق عمل های پیشرفته تولید داخل شرکت فرسار تجارت به بهره برداری رسیدپروژه های بهداشتی و درمانی سمنان از جمله اتاق عمل های پیشرفته تولید داخل شرکت فرسار تجارت به بهره برداری رسید
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نظر سنجی

http://imed.ir/News//4220
Share
نظرسنجی
میزان سهولت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در وب سایت IMED چگونه می باشد؟آمار بازدید
 بازديد امروز 12,455
 بازديد اين هفته 94,950
 بازديد اين ماه 296,292
 کل بازديدها 11,557,836
user icon
تعداد بازديد اين صفحه:                  35,259,006
پیوندها
آدرس

  تهران، خ انقلاب اسلامی، نبش خیابان خارک، پلاک29

 63420-66724309           66724386