اداره تجهیزات پزشکی
چهارشنبه 26 مرداد 1401
معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو ایران در دیدار معاون غذا ودارو و تجهیزات پزشکی اندونزی اعلام کرد:

آمادگی در تبادل اطلاعات نظام رگولاتوری دو طرف/ توافق دو کشور در راه اندازی خط تولید دارو و تجهیزات پزشکی در اندونزی با انتقال تکنولوژی و فناوری

تاريخ:بيست و چهارم شهريور 1398 ساعت 08:11   |   کد : 4232   |   مشاهده: 13151
نشست هیات غذا و دارو و تجهیزات پزشکی ایران و اندونزی برگزار شد.
آمادگی در تبادل اطلاعات نظام رگولاتوری دو طرف/ توافق دو کشور در راه اندازی خط تولید دارو و تجهیزات پزشکی در اندونزی با انتقال تکنولوژی و فناوری
به گزارش روابط عمومی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی، صبح روز شنبه 1398/06/23 نشست مشترک معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو ایران و معاون غذا و دارو و تجهیزات پزشکی اندونزی به همراه هیات همراه دو کشور در محل سالن ابن سینای سازمان غذا و دارو در آزمایشگاه مرجع غذا و دارو و تجهیزات پزشکی برگزار شد.

در این نشست مهندس سید حسین صفوی مدیرکل تجهیزات و ملزومات پزشکی و همچنین نمایندگان اتحادیه ها و انجمن های شرکت ها و متخصصین تجهیزات پزشکی حضور داشتند.

خانم دکتر  Engko Sosialine Magdalene معاون دارو و تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت اندونزی در این دیدار آمادگی اندونزی را در ارتباط دو جانبه و دریافت تجربیات ایران در حوزه تولید دارو و تجهیزات پزشکی را خواستار شدند.

دکتر محمد شانه ساز طرفین معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو ایران، آمادگی در تبادل اطلاعات نظام رگولاتوری دو طرف و توافق دو کشور در راه اندازی خط تولید دارو و تجهیزات پزشکی در اندونزی با انتقال تکنولوژی و فناوری را بیان داشتند.

مهندس سید حسین صفوی مدیرکل تجهیزات و ملزومات پزشکی در این نشست ضمن بیان اینکه هم اکنون تعدادی از تجهیزات پزشکی ساخت ایران از جمله مانتیورهای علائم حیاتی، تخت اتاق عمل، انکوباتور و الکتروکوتر به اندونزی صادر می شود، آمادگی ایران را برای راه اندازی خطوط تولید مشترک با مشارکت اتحادیه ها و انجمن های بخش خصوصی ایران در اندونزی را اعلام کردند.

لازم به ذکر است در این جلسه اعضای هیات های دو طرف  به گفتگو و تبادل نظر در زمینه همکاری های مشترک در زمینه دارو و تجهیزات پزشکی پرداختند و در پایان این نشست نیز تفاهم نامه همکاری متقابل میان نمایندگان دو کشور تنظیم و به امضا رسید.

ضمائم:
مطالب مرتبط:
برچسب ها : 
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نظر سنجی

http://imed.ir/News//4232
Share
نظرسنجی
میزان سهولت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در وب سایت IMED چگونه می باشد؟آمار بازدید
 بازديد امروز 12,455
 بازديد اين هفته 94,950
 بازديد اين ماه 296,292
 کل بازديدها 11,557,836
user icon
تعداد بازديد اين صفحه:                  35,257,617
پیوندها
آدرس

  تهران، خ انقلاب اسلامی، نبش خیابان خارک، پلاک29

 63420-66724309           66724386