اداره تجهیزات پزشکی
پنج شنبه 5 خرداد 1401
کارشناس مسئول کارتابل ترخیص الکترونیکی موارد خاص حوزه تجهیزات پزشکی از سامانه TTAC اعلام کرد:

اطلاع رسانی مجموعه راهنمای سوالات متداول ترخیص تجهیزات پزشکی در سامانه TTAC / راهنمای رفع مشکل نمایش داده شده "پروفرم مربوطه پیدا نشد"

تاريخ:بيست و سوم مهر 1398 ساعت 15:17   |   کد : 4263   |   مشاهده: 6664
مجموعه راهنمای سوالات متداول ترخیص تجهیزات پزشکی در TTAC بصورت دوره ای اطلاع رسانی خواهد شد.
اطلاع رسانی مجموعه راهنمای سوالات متداول ترخیص تجهیزات پزشکی در سامانه TTAC /  راهنمای رفع مشکل نمایش داده شده
به گزارش روابط عمومی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی، مجید اسماعیلی کارشناس مسئول کارتابل ترخیص الکترونیکی موارد خاص تجهزات پزشکی از سامانه TTAC گفت: پیرو خبر انتشار مجموعه راهنمای سوالات متداول ترخیص تجهیزات پزشکی در TTAC بصورت دوره ای، به اطلاع می رساند، متقاضیانی که در هنگام بارگذاری اطلاعات در سامانه ترخیص TTAC با خطای "پروفرم مربوطه پیدا نشد" مواجه می شوند ، امکان صدور تاییدیه سیستمی ترخیص برای آنها وجود نخواهد داشت ، در زمان مشاهده این مشکل ، از قسمت پیغام ها (گردش کار پرونده) می توانند نظر کارشناس را جهت رفع نقص مشاهده و راهنمایی لازم را دریافت نمایند.

اطلاع رسانی راهنما شماره 2:

مشکل: مشاهده خطای "پروفرم مربوطه پیدا نشد"

توضیح: متقاضیانی که در هنگام بارگذاری اطلاعات در سامانه ترخیص TTAC با این مشکل مواجه هستند، امکان صدور تاییدیه سیستمی ترخیص برای آنها وجود نخواهد داشت، در زمان مشاهده این مشکل، خطای "پروفرم مربوطه پیدا نشد " برای آنها نمایش داده می شود.

راه حل: در زمان مشاهده این مشکل، از قسمت پیغام ها (گردش کار پرونده) می توانند نظر کارشناس را جهت رفع نقص مشاهده ، و راهنمایی لازم را دریافت نمایند.

تذکر: قبل از اعلام مشکل به کارشناس، از تایید بودن مجوز ورود و صحیح بودن اطلاعات ثبت شفارش در فایل اکسل ، اطمینان حاصل کنید.

اسماعیلی افزود: همچنین شرکتها می توانند با ارسال اطلاعات مجوز ورود و اظهار گمرکی بصورت تیکت از بخش پاسخگویی الکترونیکی در عنوان مجوز ترخیص و مشکلات مربوطه، راهنمایی لازم را دریافت نمایند.

ضمائم:
مطالب مرتبط:
اطلاع رسانی مجموعه راهنمای سوالات متداول ترخیص تجهیزات پزشکی در سامانه TTAC / راهنمای رفع مشکل نمایش داده شده "مجوزی برای این فرآورده صادر نشده است "
برچسب ها : 
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نظر سنجی

http://imed.ir/News//4263
Share
نظرسنجی
میزان سهولت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در وب سایت IMED چگونه می باشد؟آمار بازدید
 بازديد امروز 12,455
 بازديد اين هفته 94,950
 بازديد اين ماه 296,292
 کل بازديدها 11,557,836
user icon
تعداد بازديد اين صفحه:                  32,694,214
پیوندها
آدرس

  تهران، خ انقلاب اسلامی، نبش خیابان خارک، پلاک29

 63420-66724309           66724386