اداره تجهیزات پزشکی
جمعه 30 ارديبهشت 1401
مدیرکل اداره تجهیزات و ملزومات پزشکی در همایش های آموزشی سامانه های الکترونیکی اداره کل تجهیزات پزشکی:

اداره کل تجهیزات پزشکی در ارائه سامانه های الکترونیکی پیشرو می باشد / بسیاری از فرآیندهای اداره کل تجهیزات پزشکی برای جلوگیری از سردرگمی شرکت های تولید کننده و وارد کننده، الکترونیکی شده است

تاريخ:چهارم آبان 1398 ساعت 09:08   |   کد : 4307   |   مشاهده: 9029
همایش آموزشی برای تولیدکنندگان و واردکنندگان تجهیزات پزشکی با مشارکت انجمن ها و اتحادیه ها در 23 و 24 مهر ماه 1398 با موضوع آموزش سامانه‌های الکترونیکی و آشنایی با روال‌های اداره‌کل تجهیزات و ملزومات پزشکی و پاسخگویی به سوالات شرکتها با حضور مدیر کل، معاونین و روسای ادارات تجهیزات پزشکی برگزار گردید.
اداره کل تجهیزات پزشکی در ارائه سامانه های الکترونیکی پیشرو می باشد / بسیاری از فرآیندهای اداره کل تجهیزات پزشکی برای جلوگیری از سردرگمی شرکت های تولید کننده و وارد کننده، الکترونیکی شده است
به گزارش روابط عمومی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی، پیرو فراخوان 17 مهر 1398 در برگزاری همایش آموزشی برای شرکت های تولیدکننده و واردکننده تجهیزات پزشکی، دو همایش مجزای آموزشی به همراه پنل پرسش و پاسخ برای شرکت های تولیدکننده و واردکننده تجهیزات پزشکی با مشارکت انجمن ها و اتحادیه های تجهیزات پزشکی جهت آشنایی با سامانه ها و روال های اداره کل تجهیزات پزشکی در تاریخ 23 و 24 مهرماه برگزار شد.

مهندس سید حسین صفوی مدیرکل تجهیزات و ملزومات پزشکی در همایش آموزشی گفت: اداره کل تجهیزات پزشکی جزو ادارات پیش قدم در راه اندازی سامانه های الکترونیکی است.

وی افزود: بسیاری از سامانه های اداره کل تجهیزات پزشکی الکترونیکی شده تا این اطمینان را به ما بدهد که فرآیندها با دقت و سرعت پاسخ مراجعین را می دهد.

مدیرکل تجهیزات پزشکی گفت: یکی از سامانه هایی که راه اندازی شد و در ابتدا با مخالفت هایی هم مواجه شد، سامانه مدیریت تردد مراجعین بود که با گذشت زمان، بهینه نیز شده است و کارشناسان اداره کل تجهیزات پزشکی با استفاده از این سامانه و سامانه پاسخگویی الکترونیکی(تیکتینگ)، می توانند پاسخ تمامی سوالات را بدهند و از سردرگمی مراجعین جلوگیری بعمل می آید.

مهندس صفوی در ادامه افزود: کشور در حال حاضر به دلیل تحریم های تحمیلی در شرایط خاصی به سر می برد و این موضوع برای تولید کنندگان و واردکنندگان تجهیزات پزشکی مشکلاتی ایجاد کرده است، به همین دلیل با استفاده از سامانه های ارتباطی با شرکت ها می توانیم تعامل بهتری داشته باشیم و اطلاعات بیشتری را رد و بدل کنیم که در نهایت به همکاری بیشتر اداره کل با شرکت ها منجر خواهد شد.

مهندس صفوی گفت: برای بیشتر شدن این ارتباطات، جلسات و کمیته های مشترک با انجمن ها ایجاد کرده ایم و شرایطی را فراهم کرده ایم تا در صورت لزوم نفرات سوم شرکت ها نیز (به غیر از مدیرعامل و مسئولی فنی)، شرایط ورود به اداره کل تجهیزات پزشکی را داشته باشند تا بتوانیم پاسخگویی را افزایش دهیم.

وی در پایان گفت: علاوه بر این در تلاش هستیم تا میز خدمتی را در انجمن تولیدکنندگان و واردکننذگان راه اندازی کنیم تا سرعت خدمات و اطلاع رسانی را بیش از پیش کنیم.

در پایان این جلسات، مهندس سید حسین صفوی همراه با معاونین و روسای اداره کل تجهیزات پزشکی پاسخگوی سوالات نمایندگان شرکت های تولیدکننده و واردکننده تجهیزات پزشکی بودند.

ضمائم:
مطالب مرتبط:
برگزاری همایش آموزشی برای تامین کنندگان تجهیزات پزشکی با مشارکت انجمن ها و اتحادیه ها در 23 و 24 مهر ماه 1398/ آموزش سامانه‌های الکترونیکی و روال‌های اداره‌کل تجهیزات و ملزومات پزشکی
برچسب ها : 
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نظر سنجی

http://imed.ir/News//4307
Share
نظرسنجی
میزان سهولت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در وب سایت IMED چگونه می باشد؟آمار بازدید
 بازديد امروز 12,455
 بازديد اين هفته 94,950
 بازديد اين ماه 296,292
 کل بازديدها 11,557,836
user icon
تعداد بازديد اين صفحه:                  32,540,468
پیوندها
آدرس

  تهران، خ انقلاب اسلامی، نبش خیابان خارک، پلاک29

 63420-66724309           66724386