اداره تجهیزات پزشکی
سه شنبه 25 مرداد 1401
معاون اجرایی و برنامه ریزی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی و نماینده حوزه تجهیزات پزشکی در بانک مرکزی و گمرک اعلام کرد:

اطلاعیه فوری در تخصیص ارز/ تخصیص ارز یورو از طریق شرکت واسط با کد M236IRTH/ تخصیص ارز یورو اروپا با کد BTEJIRTH/ تخصیص درهم امارات

تاريخ:نوزدهم آبان 1398 ساعت 17:10   |   کد : 4327   |   مشاهده: 11298
اطلاعیه فوری در تخصیص ارز منتشر شد.
اطلاعیه فوری در تخصیص ارز/ تخصیص ارز یورو از طریق شرکت واسط با کد M236IRTH/ تخصیص ارز یورو اروپا با کد BTEJIRTH/ تخصیص درهم امارات
به گزارش اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی، مهندس روح اله مزینانی معاون اجرایی و برنامه ریزی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی و نماینده حوزه تجهیزات پزشکی در بانک مرکزی و گمرک گفت: پیرو جلسات برگزار شده و پیگیری های به عمل آمده، اطلاعیه چند تخصیص ارزی به شرح ذیل اعلام می گردد:

تخصیص ارز یورو از طریق شرکت واسط با کد M236IRTH :
متقاضیان می توانند درصورت:
1- دارابودن حساب ذینفع اروپایی (فروشنده اصلی) در بانک خاور میانه مونیخ
2- و یا دارابودن حساب کمپانی واسط فروشنده در بانک مذکور و امکان پرداخت به بانک ذینفع اروپایی (فروشنده اصلی) از طریق بانک کارگزار خاورمیانه مونیخ (به عبارتی بانک ذینفع اروپایی حاضر به دریافت پول از شعبه مونیخ و از سمت ایران باشد)
می بایست مشابه دیگر موارد اقدامی از طریق شرکت واسط با درخواست به اداره کل تجهیزات پزشکی و معرفی ثبت سفارشات وزارت بهداشت، به بانک های عامل مراجعه و نسبت به ایجاد/ویرایش کدکارکزار فیش ارزی به کد کارگزار M236IRTH اقدام نماید. متعاقب آن تخصیص و تامین ارز در شبکه بانکی با قید فوریت اقدام می‌گردد.

همچنین امکان افتتاح حساب فوری ذینفعان اروپایی در بانک خاورمیانه مونیخ مهیا می باشد.

شایان ذکر است کلیه‌ بانک‌های عامل می‌توانند با روش فوق نسبت به ویرایش فیش ارزی و تغییر کد کارگزار مذکور اقدام نمایند و هیچ نیازی به تغییر بانک عامل نمی باشد و کلیه بانک هایی که قبلا از طریق شرکت واسط و کد M236IRTH امکان اقدام داشته اند شامل بانک های رفاه، تجارت، پاسارگاد، خاورمیانه، کارآفرین، کشاورزی، اقتصاد نوین، سامان، مسکن، شهر، ملی، ملت، صنعت و معدن و سپه می توانند از این روش استفاده نمایند.

تخصیص ارز یورو اروپا با کد BTEJIRTH :
پیرو اطلاع رسانی از طریق سایت imed.ir و سیستم اتوماسیون (صندوق پیام های دریافتی شرکت در کارتابل الکترونیکی شرکت در آیمد) به اطلاع می‌رساند، در خصوص تخصیص یورو اروپا متقاضیان می‌توانند با مراجعه به بانک‌های عامل مربوطه نسبت به ویرایش گواهی ثبت آماری (فیش بانکی) با کد کارگزار BTEJIRTH اقدام نمایند. شایان ذکر است که نیازی به تغییر بانک عامل نمی باشد و موضوع باید از طریق بانک عامل شرکت پیگیری شود. بدیهی است روش دیگر تخصیص ارز یورو نیز از طریق کمپانی واسط و با کد M236IRTH همچنان پابرجا و قابل اجرا می باشد.

تخصیص درهم امارات:
پیرو اطلاع رسانی از طریق سایت imed.ir و سیستم اتوماسیون (صندوق پیام های دریافتی شرکت در کارتابل الکترونیکی شرکت در آیمد) مجدداً به اطلاع می‌رساند، در خصوص تخصیص ارز درهم امارات متقاضیان می‌توانند با مراجعه به بانک‌های عامل مربوطه نسبت به ویرایش گواهی ثبت آماری (فیش بانکی) با کدهای کارگزار BTEJIRTH، KHMIIRTH و SABCIRTH و REFAIRTH اقدام نمایند.
توجه شود که نیازی به تغییر بانک عامل نمی باشد و موضوع باید از طریق بانک عامل شرکت پیگیری شود.
توجه مهم:
بانک های عامل رفاه، تجارت، سامان و خاورمیانه صرفا بایستی از کد مربوط به خود استفاده نمایند و در فیش ارزی متقاضی ویرایش نماید لیکن بقیه بانک های عامل می توانند هریک از ۴ کد کارگزار مذکور را در فیش ارزی انتخاب و ویرایش نمایند.

ضمائم:
مطالب مرتبط:
تخصیص فوری یورو اروپا / متقاضیان تخصیص ارز یورو اروپا می بایست با مراجعه به بانک‌های عامل مربوطه نسبت به ویرایش گواهی ثبت آماری (فیش بانکی) اقدام کنند
اطلاعیه فوری؛ تخصیص ارز درهم امارات جهت ثبت سفارشات تجهیزات پزشکی
برچسب ها : 
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نظر سنجی

http://imed.ir/News//4327
Share
نظرسنجی
میزان سهولت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در وب سایت IMED چگونه می باشد؟آمار بازدید
 بازديد امروز 12,455
 بازديد اين هفته 94,950
 بازديد اين ماه 296,292
 کل بازديدها 11,557,836
user icon
تعداد بازديد اين صفحه:                  35,241,509
پیوندها
آدرس

  تهران، خ انقلاب اسلامی، نبش خیابان خارک، پلاک29

 63420-66724309           66724386