اداره تجهیزات پزشکی
پنج شنبه 5 خرداد 1401
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت(وبدا) منتشر کرد؛

پیام تسلیت رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت به دکتر اسدی لاری در حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی و درگذشت فرزندان

تاريخ:هجدهم دی 1398 ساعت 13:58   |   کد : 4414   |   مشاهده: 11453
دکتر کیانوش جهان پور درگذشت فرزندان دکتر محسن اسدی لاری، مدیرکل همکاری های بین الملل وزارت بهداشت در حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی را تسلیت گفت.
پیام تسلیت رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت به دکتر اسدی لاری در حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی و درگذشت فرزندان
به گزارش وبدا، دکتر کیانوش جهان پور رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درگذشت فرزندان دکتر محسن اسدی لاری، مدیرکل همکاری های بین الملل این وزارتخانه در حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

صدیق و برادر گرامی
جناب آقای دکتر اسدی لاری

زبان قاصر و قلم عاجز از آن است که در اندوه مصیبت جانگداز درگذشت ناگهانی دو فرزند دلبند و دانش پژوهتان، کلامی به تسلیت بنگارد، در میان همه این واژگان تنها به قول نبی گرامی اسلام تاسی می جویم: « فَقَدْ بَلَغَنى جَزَعُکَ على وَلَدک الّذى قضى اللّه علیه و انّما کان ابنُکَ من مواهِبِ اللّهِ الهَنیئةِ و عَواریهِ المُستَودَعَةِ عندک. فَمَتَّعَکَ اللّهُ بِهِ إلى أَجَلٍ وَقَبضه لِوَقْتٍ معلومٍ فَإِنّا للّه و انا إلیه راجعون»؛ «پس به من خبر بی تابى تو بر فرزندت که خداوند به موت او حکم کرده رسیده است. همانا فرزند تو از هدیه‏ هاى گواراى خدا و از عاریه‏ هاى به ودیعه گذاشته او نزد تو بود. خداوند تا مدتى تو را از آن بهره‏ مند ساخت و در وقتى که مشخص شده بود، او را گرفت. پس ما از خداییم و به سوى خدا بازمى گردیم.»

با کمال تالم، مصیبت وارده را به شما، همسر فاضله محترمه و جمیع خاندان معزی صمیمانه تسلیت عرض میکنم و از درگاه ایزد منان برای آن دو عزیز فرهیخته، از درگاه حضرت حق، رحمت بیکران و غفران واسعه خواهانم.

air.ir/Zwq3rao

ضمائم:
مطالب مرتبط:
برچسب ها : 
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نظر سنجی

http://imed.ir/News//4414
Share
نظرسنجی
میزان سهولت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در وب سایت IMED چگونه می باشد؟آمار بازدید
 بازديد امروز 12,455
 بازديد اين هفته 94,950
 بازديد اين ماه 296,292
 کل بازديدها 11,557,836
user icon
تعداد بازديد اين صفحه:                  32,693,521
پیوندها
آدرس

  تهران، خ انقلاب اسلامی، نبش خیابان خارک، پلاک29

 63420-66724309           66724386