سه شنبه 6 اسفند 1398
رئیس اداره صادرات اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی اعلام کرد؛

اعطای تسهیلات بلاعوض پیرو تفاهم نامه میان مرکز تعاملات بین الملل علم و فناوری و صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی تجهیزات پزشکی

تاريخ:بيست و نهم دی 1398 ساعت 11:44   |   کد : 4424   |   مشاهده: 1404
شرکت های دانش بنیان یا فناور که در سال جاری اقدام به عقد قرارداد جهت اخذ مجوز CE نموده اند می توانند جهت استفاده از تسهیلات بلاعوض اخذ گواهی CE تا سقف ۸۰۰ میلیون ریال و ۷۰ درصد هزینه های اخذ این گواهی استفاده نمایند.

 
اعطای تسهیلات بلاعوض پیرو تفاهم نامه میان مرکز تعاملات بین الملل علم و فناوری و صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی تجهیزات پزشکی
به گزارش روابط عمومی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی، مهندس سید آصف مهدوی ررئیس اداره صادرات اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی گفت: پیرو تفاهم نامه میان مرکز تعاملات بین الملل علم و فناوری و صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی تجهیزات پزشکی جهت اعطای تسهیلات بلاعوض اخذ گواهی CE تا سقف ۸۰۰ میلیون ریال و ۷۰ درصد هزینه های اخذ این گواهی، کلیه شرکت های متقاضی ( شرکت های دانش بنیان یا فناور) که در سال جاری اقدام به عقد قرارداد جهت اخذ مجوز CE نموده اند می توانند جهت استفاده از این تسهیلات با شماره تلفن های ۴۱۹۷۵۰۲۱ و ۸۸۹۸۸۱۴۸۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

ضمنا شرکت های دانش بنیانی که قبلاً از حمایت های صندوق نوآوری و شکوفایی به منظور اخذ این گواهی استفاده نموده اند می توانند از این تسهیلات استفاده نمایند مشروط بر اینکه کل مبلغ حمایت دریافتی بیشتر از ۷۰ درصد کل هزینه های انجام شده نباشد.

لازم به ذکر است چنانچه این گواهی در سال جاری اخذ شده باشد در صورتیکه شرکت متقاضی از حمایت های مرکز تعاملات بین الملل علم و فناوری استفاده ننموده باشد نیز می توانند از این حمایت برخوردار شوند.

متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی تجهیزات پزشکی با شماره های فوق تماس حاصل فرمایند.
 

ضمائم:
مطالب مرتبط:
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نظر سنجی

http://imed.ir/News/1/4424
Share
نظرسنجی
میزان سهولت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در وب سایت IMED چگونه می باشد؟آمار بازدید
 بازديد امروز 12,455
 بازديد اين هفته 94,950
 بازديد اين ماه 296,292
 کل بازديدها 11,557,836
user icon
تعداد بازديد اين صفحه:                  9,034,971
پیوندها
آدرس

  تهران، خ انقلاب اسلامی، نبش خیابان خارک، پلاک29

 63420           66724386