اداره تجهیزات پزشکی
سه شنبه 3 خرداد 1401
رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت در بازدید از خانه ای بی خبر داد:

تامین و توزیع پانسمان بیماران ای بی

تاريخ:بيست و پنجم ارديبهشت 1399 ساعت 18:25   |   کد : 4607   |   مشاهده: 9925
دکتر شادنوش رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت در بازدید از خانه ای بی از تامین پانسمان بیماران ای بی، خبر داد.
تامین و توزیع پانسمان بیماران ای بی
به گزارش وبدا، دکتر مهدی شادنوش با اعلام این خبر، افزود: در پی اعمال تحریم های ظالمانه از سوی آمریکا که عمدتا سلامت بیماران خاص ما را هدف قرار داده و با استفاده از این ابزار، به دنبال پیشبرد اهداف سیاسی خودش بود، مشکلاتی در تامین انواع تجهیزات پزشکی و داروهای بیماران خاص از جمله بیماران ای بی، ایجاد شد، که با همکاری سازمان جهانی یونیسف و تلاشی که نمایندگی این سازمان در ایران انجام دادند و البته با تاثیر خوبی که ملت آلمان در این پروژه داشت، پانسمان بیماران ای بی از مبدایی که تولید کننده آن بود، تهیه و در اختیار ما قرار گرفت که به مرور و طی ماه‌ های آینده به میزان مورد نیاز بیماران توزیع می شود.

وی درخصوص تامین پانسمان بیماران ای بی در ماه های آینده و رفع نگرانی بیماران ای بی از این بابت، اظهار امیدواری کرد و گفت: ما در حال ثبت اطلاعات به روز بیماران خاص در سراسر کشور هستیم، این کار از ماه‌ های گذشته آغاز شده است و بر این اساس سامانه ‌ای طراحی شده و دارو و امکانات مورد حمایت وزارت بهداشت برای این بیماران در این سامانه ساماندهی می ‌شود.

وی افزود: برای دو گروه بیماران ام اس و پیوندی این کار در حال نهایی شدن است. امیدوارم هیچ بیماری بدون ثبت اطلاعات در این سامانه باقی نمانده باشد، اما چنانچه بیماری از گروه بیماران ام اس و پیوندی تاکنون ثبت ‌نام نکرده اند، طی روزهای آینده به معاونت های درمان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور مراجعه و حتماً اطلاعات خود را در این سامانه ثبت کنند، تا طی ماه‌ های آینده بتوانند به راحتی امکانات مورد نیازشان را دریافت و دچار مشکل نشوند.

ضمائم:
مطالب مرتبط:
برچسب ها : 
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نظر سنجی

http://imed.ir/News/1/4607
Share
نظرسنجی
میزان سهولت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در وب سایت IMED چگونه می باشد؟آمار بازدید
 بازديد امروز 12,455
 بازديد اين هفته 94,950
 بازديد اين ماه 296,292
 کل بازديدها 11,557,836
user icon
تعداد بازديد اين صفحه:                  32,641,162
پیوندها
آدرس

  تهران، خ انقلاب اسلامی، نبش خیابان خارک، پلاک29

 63420-66724309           66724386