يک شنبه 2 آبان 1400
رییس اداره نظارت بر تامین و نگهداشت اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی اعلام کرد:

تجدید فراخوان تامین ماسک جهت توزیع در مراکز درمانی، موسسات پزشکی و داروخانه های سراسر کشور

تاريخ:چهاردهم آذر 1399 ساعت 22:11   |   کد : 4816   |   مشاهده: 17966
فراخوان تامین ماسک جهت توزیع در مراکز درمانی، موسسات پزشکی و داروخانه های سراسر کشور تجدید شد.
تجدید فراخوان تامین ماسک جهت توزیع در مراکز درمانی، موسسات پزشکی و داروخانه های سراسر کشور
مهندس محمد مهدی علاالدین، رییس اداره نظارت بر تامین و نگهداشت تجهیزات و ملزومات پزشکی گفت: با عنایت به تغییر قیمت مصوب ماسک توسط ستاد لجستیک مقابله با ویروس کرونا، لازم است مجددا شرکتها برمبنای قیمتهای جدید نسبت به ارایه پیشنهاد اقدام نمایند.

لذا بدینوسیله باطلاع کلیه ذینفعان می رساند فراخوان تامین ماسک مورد نیاز جهت توزیع در مراکز درمانی، موسسات پزشکی و داروخانه های سراسر کشور تجدید می گردد.

وی افزود: از کلیه شرکتهای دارای پروانه ساخت و کد IRC معتبر دعوت بعمل میآید در صورت تمایل جهت توزیع در مراکز درمانی و موسسات پزشکی و داروخانه های سراسر کشور، نسبت به تکمیل فرم پیوست یک، "منحصرا در قالب فایل Excel (در لوح فشرده CD)" و ارائه آن به همراه مدارک درخواست شده ذیل در نسخه کاغذی ممهور به مهر و امضای معتبر شرکت در پاکت در بسته  توسط نماینده شرکت و بهمراه نامه شرکت به دبیرخانه حراست اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی حداکثر تا پایان وقت اداری مورخ 1399/09/17 (راس ساعت14:30) اقدام نمایند(دریافت پاکت بعد از پایان ساعت اداری مقدور نخواهد بود).

مهندس علاالدین شرایط لازم را به شرح ذیل اعلام کرد:
1-داشتن پروانه ساخت ماسک پزشکی و کد IRC معتبر
2-ارائه فرم اطلاعات و مشخصات منحصرا در فرمت مشخص شده بصورت فایل اکسل و برروی CD(پیوست1) و نسخه کاغذی ممهور به مهر و امضای معتبر شرکت
3-تعهدنامه محضری( پیوست2) و بارگذاری مستندات مربوطه در سامانه تعهدات

نکات:
1-شرکت ها می بایست قیمت های پیشنهادی خود را بر اساس الزامات فنی تولید انواع ماسک سه لایه با کاربرد پزشکی و کاربرد برای عموم مردم مطابق ابلاغیه جدید در سطرهای جداگانه در جدول پیوست 1 اعلام نمایند.
2-استاندارد ماسک N95 مطابق با دستورالعمل های اعلامی پیشین از سوی این اداره کل، شامل دولایه اسپان باند با گرماژ 25 تا 30، دو لایه ملت بلون با گرماژ حداقل 17 و یک لایه پارچه SMS با گرماژ 17 که بین دولایه ملت بلون قرار می گیرد میباشد و تولید ماسک خارج از این استاندارد برای مراکز درمانی و داروخانه ها مورد نظر نمی باشد.
3-ارائه قیمت پیشنهادی شرکت، پایین تر از قیمت مصوب (8000 ریال، درب کارخانه)، یکی از شاخصهای ارزیابی بوده و شرکتهای با پیشنهاد پایین تر برگزیده خواهند بود.
4-در شرایط برابر ( قیمت یکسان) اولویت با تولید فول اتومات و با سابقه بیشتر خواهد بود.

نکته مهم: لازم است شرکت کنندگان توجه نمایند که فایل مشخصات و اطلاعات، "منحصراً در فرمت Excel و در قالب لوح فشرده(CD یا DVD) قابل استخراج بوده" و میبایست کاملا با پرینت ممهور به مهر و امضای شرکت مطابقت داشته باشد. اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو مختار است کلیه پیشنهاداتی را که خارج از شرایط و الزامات تعیین شده ارسال شده اند، از فراخوان حذف نماید.

- مشاهده و دریافت فرم اطلاعات و مشخصات ماسک پزشکی تولیدی
- مشاهده و دریافت تعهدنامه تولید و توزیع ماسک پزشکی

ضمائم:
مطالب مرتبط:
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نظر سنجی

http://imed.ir/News/1/4816
Share
نظرسنجی
میزان سهولت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در وب سایت IMED چگونه می باشد؟آمار بازدید
 بازديد امروز 12,455
 بازديد اين هفته 94,950
 بازديد اين ماه 296,292
 کل بازديدها 11,557,836
user icon
تعداد بازديد اين صفحه:                  26,360,375
پیوندها
آدرس

  تهران، خ انقلاب اسلامی، نبش خیابان خارک، پلاک29

 63420-66724309           66724386