اداره تجهیزات پزشکی
شنبه 22 مرداد 1401
اداره نظارت بر تامین و نگهداشت اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی اعلام کرد:

فراخوان تامین اکسیژن ساز بیمارستانی (PSA) / مهلت ارسال مدارک تا پایان وقت اداری روز یکشنبه 1399/09/30

تاريخ:بيست و چهارم آذر 1399 ساعت 19:00   |   کد : 4828   |   مشاهده: 24584
فراخوان تامین اکسیژن ساز بیمارستانی (PSA) توسط اداره نظارت بر تامین و نگهداشت اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی اعلام شد.
فراخوان تامین اکسیژن ساز بیمارستانی (PSA) / مهلت ارسال مدارک تا پایان وقت اداری روز یکشنبه 1399/09/30
مهندس محمد مهدی علاالدین رئیس اداره نظارت بر تامین و نگهداشت تجهیزات و ملزومات پزشکی طی فراخوانی از شرکت های تولید کننده و واردکننده فعال حوزه تجهیزات پزشکی درخواست کرد با توجه به ضرورت تامین دستگاههای اکسیژن ساز مورد نیاز مراکز درمانی بدلیل افزایش نیاز به اکسیژن در مرکاز جهت درمان بیماران مبتلا به کووید 19 نسبت به اعلام قیمت و تعداد قابل تامین در زمان تعیین شده اقدام نمایند.

متن فراخوان به شرح ذیل می باشد:

قایل توجه کلیه شرکت های فعال در حوزه تجهیزات پزشکی
با توجه به نیاز فوری تامین دستگاه اکسیژن ساز برای مراکز درمانی دولتی و با توجه به محدودیت زمان جهت تجهیز مراکز درمانی، بدینوسیله از کلیه تولیدکنندگان/واردکنندگان دعوت میگردد نسبت به اعلام قیمت و تعداد قابل تامین در زمان تعیین شده و تکمیل فرم مشخصات تجهیزات و ملزومات پزشکی  مطابق پیوست ، "منحصرا در قالب فایل Excelدر لوح فشرده (CD)" و ارائه آن به همراه مدارک درخواست شده ذیل در نسخه کاغذی ممهور به مهر و امضای معتبر شرکت در پاکت در بسته  توسط نماینده شرکت و بهمراه نامه شرکت به دبیرخانه حراست اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی حداکثر تا پایان وقت اداری روز یکشنه مورخ 1399/09/30 (راس ساعت14:30) اقدام نمایند.

لازم به ذکر است دریافت پاکت بعد از پایان ساعت اداری مقدور نبوده و به درخواست هایی با مدارک مخدوش ارائه شده و یا در فرمت تعیین شده در فایل اکسل ارسال نگردد نیز ترتیب اثر داده نخواهد  شد.

مدارک لازم:
1-    ارائه فایل جدول مشخصات تجهیزات و ملزومات پزشکی منحصرا در فرمت EXCEL در لوح فشرده(CD) و همچنین بصورت کاغذی و ممهور به مهر و امضای معتبر شرکت. (پیوست 1)
2-    ارائه فرم تعهد پیوست2 در سربرگ شرکت و بارگزاری در سامانه تعهدات پرتال IMED.IR
3-    جدول مشخصات فنی دقیق محصول و قطعات اصلی مطابق پیوست 3


نکات : 
1-    شرکتهای دارای تعهد قبلی به وزارت بهداشت(قرارداد و یا حواله) می بایست تعهدات قبلی خود را ایفا نموده و در صورت داشتن ظرفیت مازاد پیشنهاد ظرفیت قابل تحقق خود را در فراخوان اعلام نمایند.
2-    ارائه پیشنهاد قیمت ارزی-ریالی مناسب در اولویت می باشد.
3-    واردکنندگان و تولیدکنندگان ثبت شده و دارای کد IRC در صورت ارائه پیشنهاد مناسب در اولویت قرار خواهند گرفت.
4-    شرکت‌هایی که در فراخوان تامین کالا بصورت فوریتی پذیرفته می شوند می بایست، ظرف مدت ۲ روز کاری پس از اعلام، مراحل لازم به منظور ثبت فوریتی کالا را طی نموده و نسبت به واردات ظرف مدت دو ماه اقدام نمایند.
5-    از آنجا که ارائه پیشنهاد قیمتی و ثبت درخواست به منزله ایجاد تعهد برای شرکت پذیرفته شده جهت تامین کالای فوریتی می باشد لازم است ضمن لحاظ دقت و ملاحظات لازم در خصوص تکمیل اطلاعات مورد نظر فرم تعهدنامه پیوست را تکمیل و بهمراه مدارک ارائه نمایند.
6-    شرکت های منتخب در فراخوان ضمن تکمیل فرم تعهدنامه (پیوست2) می بایست :
الف) نسبت به انجام ثبت سفارش و انجام فرآیند های لازم به منظور صدور مجوز لازم تولید، واردات و ترخیص کالای منتخب در فراخوان اقدام و در صورت وجود هر نوع مشکل در هر کدام از مراحل کاری، مراتب را در اسرع وقت به اداره کل تجهیزات پزشکی اعلام نمایند.همچنین در صورت عدم ترخیص کالا ظرف مدت مشخص شده، تمدید کد IRC فوریتی صرفا با تشخیص این اداره کل بوده و هیچ گونه حقی برای شرکت ایجاد نمی کند. 
ب)شرکت های منتخب در فراخوان می بایست پس از تولید و یا ترخیص کلیه اقلام با نظارت وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی کالا را توزیع نمایند.
7-    کلیه شرکت های پذیرفته شده موظف هستند در بازه های زمانی 15 روزه گزارش شرح اقدامات صورت گرفته را به آدرس ایمیل  supply@imed.ir  ارسال نمایند.
8-    در صورت کوتاهی شرکت های پذیرفته شده در فراخوان در پیگیری تامین به موقع، سهمیه داده شده لغو و به متقاضیان دیگر ارائه خواهد شد و همچنین از شرکت آنها در فراخوان های بعدی ممانعت بعمل خواهد آمد.
9-    ارز تخصیصی نیمایی خواهد بود.
10-    در صورت هرگونه ابهام و سوال با شماره 63420 – 021 داخلی 212 سرکار خانم مهندس علمداری تماس حاصل فرمایید.

- مشاهده و دریافت پیوست یک، فرم مشخصات درقالب فایل Excel (پیوست 1)
- مشاهده و دریافت فرم تعهد نامه (پیوست 2) 
- جدول مشخصات فنی دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی (بیمارستان 3)


 

ضمائم:
مطالب مرتبط:
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نظر سنجی

http://imed.ir/News/1/4828
Share
نظرسنجی
میزان سهولت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در وب سایت IMED چگونه می باشد؟آمار بازدید
 بازديد امروز 12,455
 بازديد اين هفته 94,950
 بازديد اين ماه 296,292
 کل بازديدها 11,557,836
user icon
تعداد بازديد اين صفحه:                  35,142,338
پیوندها
آدرس

  تهران، خ انقلاب اسلامی، نبش خیابان خارک، پلاک29

 63420-66724309           66724386