اداره تجهیزات پزشکی
چهارشنبه 19 مرداد 1401
اداره فناوری اطلاعات اداه کل تجهیزات و ملزومات پزشکی اعلام کرد:

امکان اصلاحیه برای آدرس خط تولید کمپانی ها در سامانه ثبت کالای تجهیزات و ملزومات پزشکی

تاريخ:هجدهم دی 1400 ساعت 08:33   |   کد : 4968   |   مشاهده: 10493
اداره فناوری اطلاعات اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی از ایجاد امکان اصلاحیه برای آدرس خط تولید کمپانی ها در سامانه ثبت کالای تجهیزات و ملزومات پزشکی خبر داد.
 امکان اصلاحیه برای آدرس خط تولید کمپانی ها در سامانه ثبت کالای تجهیزات و ملزومات پزشکی
به گزارش روابط عمومی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو، اداره فناوری اطلاعات تجهیزات و ملزومات پزشکی اعلام نمود: پیرو مصوبه کمیته فنی مورخ 11/06/1399 و کمیته تسهیل مورخ 13/10/1399، در خصوص پرداخت هزینه ثبت منبع و ثبت کالا، IRC های ثبت عادی مشمول پرداخت هزینه ثبت، که تاکنون پرداختی نداشته اند، با توجه به درج اطلاعات مشابه ثبت منبع توسط شرکت های واردکننده در کدهای رهگیری ثبت کالا و دریافت چندین کد ثبت منبع برای یک آدرس خط تولید این امکان فراهم شده است که از طریق اصلاحیه ثبت کالا در بخش آدرس خط تولید نسبت به ویرایش آدرس خط تولید و اصلاح آن اقدام نماید تا کارشناس پرونده براساس مستندات ارایه شده بررسی و پس از تایید کارشناسی جایگزین خط تولید مشابه درج شده در کدهای رهگیری دیگر شود.
نکات مهم:
- این امکان برای اصلاح آدرس خطوط تولید کدهای رهگیری که پرداخت نداشته اند و قبلا تایید شده است در قسمت اصلاحیه سامانه ثبت وسیله پزشکی وارداتی عادی (register.imed.ir)، قسمت ویرایش کمپانی و خط آدرس آن اضافه شده است.
- پس از ارسال درخواست اصلاحیه ثبت کالا، درصورتیکه کارشناس پرونده پس از بررسی مستندات ارایه شده تایید نماید باقی خط تولید مشابه آن نیازی به پرداخت مجدد هزینه را نخواهد داشت . این بدان معنی است که شرکت با ثبت اصلاحیه، در زمان تایید اصلاحیه فقط هزینه های مدل ها و آدرس خطوط تولید تایید شده توسط کارشناس در زمان اصلاحیه را پرداخت خواهد نمود و محاسبات جدید به جای محاسبات قبلی جایگزین خواهد شد. پس از تایید پرونده اصلاحیه لینک درگاه پرداخت برای پرونده اصلی در کارتابل شرکت حذف خواهد شد. .بعد از انتقال مدلها به آدرس جدید توسط شرکت،کارشناس پرونده بعد از انتقال مدلها به آدرس درست ، آدرس های مازاد را رد کند.
- به هبچ عنوان آدرس خط تولید را در صورتی که در کمبو باکس "آدرس خط تولید" وجود دارد مجدد تایپ و یا کپی نکنید و فقط از لیست آدرس صحیح را انتخاب کنید(جهت اطلاعات بیشتر فایل راهنمای پیوست را مطالعه نمایید)
- در صورت رد مدل در پرونده اصلاحیه، پس از تایید پرونده ، تمام ای ارسی های مربوط به مدل ابطال و از سایت اداره کل برداشته خواهد شد و قابل بازگشت نیست.
- دقت شود در صورتیکه چندین آدرس خط تولید اضافی برای یک کمپانی سازنده اصلی در سامانه تایپ یا کپی شده است و نیاز به یکسان سازی دارد، برای خط آدرسی پرداخت صورت پذیرد که مدلهای تایید شده ذیل آن تعریف شده است.
- ویرایش آدرس بدون تغییر کشور و کمپانی (این درصورتی امکان دارد که هیچ شرکتی برای این آدرس قبلا هزینه ثبت منبع پرداخت نکرده باشد.)
- تغییر کمپانی /کشور سازنده / آدرس برای خط تولید . (با انتخاب ادرس به لیست شرکت میتواند سابقه پرداخت هزینه خود برای ادرس را مشاهده نماید و آدرس پرداخت شده را در کدهای رهگیری مورد نیاز بروزرسانی نماید.)
- افزودن ادرس خط تولید جدید (با افزودن آدرس به لیست شرکت میتواند سابقه پرداخت هزنیه خود برای آدرس را مشاهده نماید )
- تغییر آدرس خط تولید مدل های موجود در پرونده ثبت امکان پذیر می باشد.
- در صورتیکه شرکت پرونده اصلاحیه در دست بررسی داشته باشد، تمدید پس از تایید پرونده توسط مدیر کل و پرداخت توسط شرکت انجام خواهد شد.
راهنمای ثبت اصلاحیه برای ویرایش آدرس خط تولید

ضمائم:
مطالب مرتبط:
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نظر سنجی

http://imed.ir/News/1/4968
Share
نظرسنجی
میزان سهولت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در وب سایت IMED چگونه می باشد؟آمار بازدید
 بازديد امروز 12,455
 بازديد اين هفته 94,950
 بازديد اين ماه 296,292
 کل بازديدها 11,557,836
user icon
تعداد بازديد اين صفحه:                  35,028,702
پیوندها
آدرس

  تهران، خ انقلاب اسلامی، نبش خیابان خارک، پلاک29

 63420-66724309           66724386