تاريخ : پنجم مرداد 1398
ساعت : 10:38
کد : 4152
روابط عمومی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی اعلام کرد:
فعال شدن سیستم تعیین وقت ملاقات جهت حضور در اداره کل تجهیزات پزشکی از روز یکشنبه 1398/05/06
امکان ملاقات با کارشناسان و حضور در ساختمان اداره کل تجهیزات پزشکی، فقط با درخواست و تعیین وقت قبلی و تایید آن از سوی اداره مربوطه در سامانه مدیریت تردد مراجعین انجام می پذیرد.
روابط عمومی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی اعلام کرد: پیرو اطلاعیه های قبلی در راه اندازی سامانه مدیریت تردد مراجعین در اداره کل تجهیزات پزشکی در دی ماه 1397 و ثبت نام شرکتها در این سامانه، به اطلاع می رساند که ماژول تعیین وقت ملاقات این سامانه از روز یکشنبه 1398/05/06 آماده بهره برداری می باشد.

از آنجائی که تمامی مراحل صدور مجوزهای اداره کل تجهیزات پزشکی(از زمان تشکیل پرونده تا زمان صدور مجوز با امکان مشاهده گردش پرونده و رفع نواقص) بصورت الکترونیکی انجام می پذیرد، به منظور شفاف سازی در رسیدگی به پرونده هایی که ضرورت حضور متقاضی را ایجاب می کند از تاریخ 1398/05/06، امکان ملاقات با کارشناسان و حضور در ساختمان اداره کل تجهیزات پزشکی، فقط با درخواست و تعیین وقت قبلی و تایید آن از سوی اداره مربوطه مقدور می باشد.

جهت بهره برداری از این سیستم می توانید در پورتال imed.ir به سامانه مدیریت تردد مراجعین در قسمت وقت دهی ملاقات مراجعه نمایید.

لازم به ذکر است فیلم آموزشی ماژول فوق در پورتال اداره کل تجهیزات پزشکی قابل دسترسی و مشاهده می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید از طریق تماس با شماره درج شده در صفحه اول این سامانه مشکل خود را مطرح فرمایید.

اطلاعیه فوق طی نامه شماره 664/37575 مورخ 139805/05 به صندوق پیام در کارتابل الکترونیکی کاربران در سامانه imed ارسال شده است.