تاريخ : سی ام شهريور 1398
ساعت : 19:22
کد : 4216
روابط عمومی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی اعلام کرد:
نحوه حضور در دومین جلسه پاسخگویی حضوری به شرکت ها پیرو جلسه مدیرکل تجهیزات پزشکی با انجمن ها و اتحادیه ها/ جلسه دوم در حوزه اقلام تجهیزات پزشکی(دستگاهها) با حضور رئیس و کارشناسان اداره تجهیزات پزشکی
نحوه حضور در جلسه پاسخگویی اداره تجهیزات پزشکی در تاریخ 1398/07/02 اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی، پیرو جلسه مورخ 1398/06/05 انجمن ها و اتحادیه های شرکت های تجهیزات پزشکی با مدیرکل تجهیزات و ملزومات پزشکی و معاونین و روسای ادارات اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی در بررسی طرح اجرایی شده میزخدمت الکترونیکی و میزخدمت حضوری و سامانه تعیین وقت ملاقات، مقرر گردید که جلسات رسیدگی با حضور رئیس اداره و کارشناسان با شرکت هایی که درخواست اعلام مشکلات و رسیدگی دارند، به صورت حضوری و به طور متناوب برگزار گردد.

اولین جلسه مربوط به اقلام ملزومات پزشکی، روز یکشنبه تاریخ 1398/06/10 با حضور رئیس و کارشناسان اداره ملزومات پزشکی انجام و گزارش آن نیز برای اطلاع شرکتها منتشر گردید.

به اطلاع می رساند که دومین جلسه پاسخگویی با حضور رئیس و کارشناسان اداره تجهیزات پزشکی مربوط به اقلام تجهیزات پزشکی(دستگاهها) روز سه شنبه 1398/07/02 از ساعت 9 الی 12 برگزار می گردد.

متقاضیان جهت حضور در جلسه مذکور می بایست با مراجعه به سامانه مدیریت تردد مراجعین نسبت به ثبت درخواست ملاقات در کارتابل مسئول دفتر اداره تجهیزات پزشکی آقای علیرضا رعدی با موضوع جلسه عمومی شرکتها برای تاریخ مذکور اقدام نمایند.

لازم به ذکر است جلسه برای 60 نفر و در قالب دو گروه 30 نفره (ساعت 9 الی 10:30 و 10:30 الی 12) برگزار می شود و اولویت بر مبنای زمان ثبت نام است و جهت شرکت هایی که در این مرحله موفق به حضور نباشند در نوبت های آتی اقدام خواهد شد.