تاريخ : چهارم آبان 1400
ساعت : 09:12
کد : 4942
روابط عمومی اداره کل تجهیزات پزشکی اعلام کرد:
ضرورت ثبت کلیه اطلاعات تامین کالا اعم از موجودی انبار، موجودی گمرک، میزان درحال حمل و میزان برنامه ریزی تامین اقلام کلیه گروه های کالایی شرکت های تامین کننده در پرتال ttac.ir / مهلت بارگذاری اطلاعات از 1400/08/04 تا 1400/08/12
به گزارش روابط عمومی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی، با عنایت به ضرورت برنامه ریزی تامین تجهیزات و ملزومات پزشکی به ویژه اقلام استراتژیک و ضروری مورد نیاز مراکز درمانی کشور، ضروری است شرکت های تامین کننده (اعم از تولیدکننده و واردکننده)، کلیه اطلاعات تامین کالا شامل موجودی انبار، موجودی گمرک، میزان درحال حمل و میزان برنامه ریزی تامین اقلام کلیه گروه های کالایی را در پورتال ttac.ir در قسمت forecast – در قالب فایل excel موجود- ثبت نمایند. لازم به ذکر است جهت سهولت در تکمیل اطلاعات، ثبت اطلاعات کالاها از طریق بارگذاری فایل اکسل میسر شده است.

بدیهی است در صورت عدم صحت و یا کامل نبودن اطلاعات ارائه شده، مسئولیت هرگونه تبعات و عواقب بعدی برعهده شرکت خواهد بود.

لازم به توضیح است ثبت کلیه موارد درخواستی ضروری بوده و در صورت عدم بارگذاری اطلاعات درخواستی بصورت کامل ، ارائه خدمات اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی از جمله معرفی در فهرست تخصیص ارز، اعطای سیاست و مجوزهای لازم، ترخیص با حداقل اسناد و ... برای شرکت میسر نخواهد بود.