تاريخ : بيست و دوم آبان 1400
ساعت : 09:46
کد : 4947
اداره فناوری اطلاعات اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی اعلام کرد:
الزام اصلاح بسته بندی در سامانه ثبت وسیله پزشکی (تعداد در بسته بندی کالا)
اداره فناوری اطلاعات اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی از الزام اصلاح بسته بندی در سامانه ثبت وسیله پزشکی (تعداد در بسته بندی کالا) خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو، اداره فناوری اطلاعات تجهیزات پزشکی اعلام کرد: پیرو اجباری شدن شناسه گذاری کلیه تجهیزات و ملزومات پزشکی،به اطلاع کلیه شرکت های واردکننده و تولیدکننده می رساند شرکت هایی که تاکنون در اطلاعات IRC گزینه تعداد در بسته‌بندی را درج نکرده اند با مراجعه به پرتال register.imed.ir بخش ثبت -ثبت(تولیدی/وارداتی)- آرشیو درخواست ها، نسبت به تکمیل آن اقدام نمایند.

با توجه به تکمیل طرح استعلام اصالت و منوط سازی پرداخت هزینه تجهیزات و ملزومات پزشکی به کنترل اصالت کالا، شناسه گذاری به صورت صحیح مطابق با پروتکل شناسه گذاری سازمان غذا و دارو و اصلاح دقیق تعداد در بسته کالا دارای اهمیت است. بدیهی است مسئولیت هر گونه وجود مشکل در امر شناسه گذاری و اصلاح بسته بندی که موجب عدم فروش محصول شرکت به دلیل عدم تایید اصالت و مغایرت اطلاعات کالا توسط سامانه ردیابی، رهگیری و کنترل اصالت سازمان غذا و دارو گردد بر عهده شرکت تامین کننده خواهد بود.

مشاهده و دریافت فایل راهنمای بسته بندی سطح اولیه وسیله پزشکی