تاريخ : پنجم دی 1400
ساعت : 13:50
کد : 4962
توسط معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو برگزار شد:
برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیران کل تجهیزات و ملزومات پزشکی در روز شنبه چهارم دی ماه ۱۴۰۰
مراسم تکریم و معارفه مدیران کل تجهیزات و ملزومات پزشکی در روز شنبه چهارم دی ماه ۱۴۰۰ با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو و رئیس هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران و جمعی از مدیران سازمان و اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تجهیزات پزشکی در این مراسم دکتر دارایی معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیرکل سابق آقای سعیدرضا شاهمرادی برای مدیرکل جدید آقای مهندس روح اله مزینانی توفیق خدمت را از خداوند متعال خواستار شدند و اظهار نمودند: تجهیزات پزشکی یکی از ارکان اصلی سازمان غذا و دارو است.

وی با اشاره به جایگاه رگولاتوری سازمان غذا و دارو و لزوم انسجام و توجه به این ماموریت سازمان، بر اهمیت تسریع در رسیدگی به پرونده ها و حمایت از تولیدات داخلی با کیفیت با شرط در نظر گرفتن سلامت جامعه تاکید کردند.

دکتر دارایی بر اهمیت ارتقاء عملی نقش مهندسین پزشکی در دانشگاه‌ها و مراکز درمانی کشور اشاره نمودند و خواستار ارائه طرح جامع از سوی آقای مهندس مزینانی در عملیاتی شدن این موضوع شدند.

مهندس صفوی رئیس هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران نیز بر اهمیت پر رنگ شدن مجدد نقش اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی در مقوله نیازسنجی و نگهداشت تجهیزات و دستگاه های سرمایه ای کشور تاکید کردند و اشاره نمودند با این اقدام امکان مدیریت و استفاده بهینه از منابع و تجهیزات موجود فراهم خواهد شد.

دکتر شاهمرادی مدیرکل سابق تجهیزات و ملزومات پزشکی عملکرد یک سال گذشته اداره کل را با وجود تحریم ها و شیوع بیماری کرونا، تلاش در تامین به موقع و حمایت جدی از تولید داخل اعلام کردند.

مهندس روح اله مزینانی نیز در سخنانی کوتاه ضمن تشکر از حسن اعتماد ریاست محترم سازمان به ایشان، با بیان این که اکنون وقت عمل است اظهار امیدواری کردند که با تلاش ، همکاری و همدلی همه همکاران و جامعه تجهیزات پزشکی کشور، عملکرد اداره کل در ارائه خدمت به نظام سلامت و مردم ارتقا یابد.

با اهدا تقدیرنامه به مدیرکل سابق و ابلاغ انتصاب مدیرکل جدید و قرائت متن آن توسط معاون محترم وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو ، مراسم به پایان رسید.