اداره تجهیزات پزشکی
سه شنبه 3 خرداد 1401
گروه نظارت بر تامین و توزیع تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت منتشر کرد:

هشتمین فراخوان تامین ملزومات و فرآورده های آزمایشگاهی

تاريخ:نهم بهمن 1397 ساعت 09:18   |   کد : 3775   |   مشاهده: 14536

هشتمین فراخوان تامین ملزومات و فرآورده های آزمایشگاهی منتشر شد.

هشتمین فراخوان تامین ملزومات و فرآورده های آزمایشگاهی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، مهندس محمد مهدی علاالدین، سرپرست گروه نظارت بر تامین و توزیع تجهیزات و ملزومات پزشکی گفت: به منظور تامین نیاز اقلامی که در سال جاری کمتر از سال گذشته واردات داشته اند و بیم آن می رود که در آینده دچار کمبود شده و روال درمانی بیماران را با اختلال مواجه سازد، فراخوان تامین ملزومات و فرآورده های آزمایشگاهی، به شرح ذیل منتشر می گردد.

فراخوان :

1- از کلیه شرکت های فعال در حوزه تجهیزات پزشکی که تمایل به تامین ملزومات و فراورده های آزمایشگاهی به شرح فهرست های پیوست بصورت واردات فوریتی دارند؛ دعوت می گردد درخواست رسمی خود را به انضمام مشخصات در قالب فرمت تعیین شده بصورت نسخه فیزیکی و فایل در لوح فشرده CD به همراه مستندات لازم در خصوص پیشنهاد قیمت ارزی، ریالی تاییدیه های فنی مربوط به محصول و اعلام زمان دقیق تحویل کالا در پاکت در بسته به دبیرخانه محرمانه حراست اداره کل تجهیزات پزشکی تحویل نمایند. به درخواست هایی که با فرمت دیگری ارسال گردند، ترتیب اثر داده نخواهد شد. تبصره:درج نام کالاهایی که در خصوص آنها پیشنهاد ارائه شده است ،بر روی پاکت الزامی است.

2- موضوع فراخوان، تامین اقلام به شرح فهرست های پیوست می باشد.

3-کلیه نمایندگان اصلی و ثبت شده نیز می توانند در صورت تمایل در این فراخوان شرکت نمایند و در صورت ارائه پیشنهاد مناسب در اولویت قرار خواهند گرفت.

4- شرکت‌هایی که در فراخوان تامین اقلام بصورت فوریتی پذیرفته می شوند می باید، ظرف مدت ۲ روز کاری پس از اعلام، مراحل لازم به منظور ثبت فوریتی کالا را طی نموده و نسبت به واردات در زمان اعلام شده اقدام نمایند.

5- از آنجا که ارائه پیشنهاد قیمتی و ثبت درخواست به منزله ایجاد تعهد برای شرکت پذیرفته شده جهت تامین اقلام فوریتی می باشد لازم است در خصوص تکمیل اطلاعات مورد نظر دقت نمایند.

6-کلیه شرکت های پذیرفته شده موظف هستند در بازه های زمانی یک ماهه گزارش شرح اقدامات صورت گرفته را به آدرس ایمیل supply@imed.ir ارسال نمایند.

7-در صورت کوتاهی شرکت های پذیرفته شده در فراخوان در پیگیری تامین به موقع، سهمیه داده شده جهت واردات لغو و به متقاضیان دیگر ارائه خواهد شد و همچنین از شرکت آنها در فراخوان های بعدی ممانعت بعمل خواهد آمد.

8- مهلت ارائه پیشنهادات و تحویل پاکت ها 97/11/18 می باشد.

9- و در صورت لزوم تمدید فراخوان ، در هر مورد فراخوان با تشخیص کمیته مدیریت تامین تعیین می گردد.

10 -به متقاضیان شرکت کننده در فراخوان در صورت امکان، تسهیلات کوتاه مدت ارزی اعطا می گردد.

مشاهده جدول مشخصات ملزومات پزشکی فراخوان

ضمائم:
مطالب مرتبط:
برچسب ها : 
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


نظر سنجی

http://imed.ir/news/1/3775
Share
نظرسنجی
میزان سهولت دسترسی به اطلاعات مورد نیاز در وب سایت IMED چگونه می باشد؟آمار بازدید
 بازديد امروز 12,455
 بازديد اين هفته 94,950
 بازديد اين ماه 296,292
 کل بازديدها 11,557,836
user icon
تعداد بازديد اين صفحه:                  32,642,202
پیوندها
آدرس

  تهران، خ انقلاب اسلامی، نبش خیابان خارک، پلاک29

 63420-66724309           66724386