مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت از سفر هیئت ایرانی به ژاپن برای مذاکره با مدیران ارشد تجهیزات پزشکی ژاپنی و شرکت‌های تولیدکننده این کشور برای سرمایه‌گذاری در ایران خبر داد و گفت: قرار است طی سه ماه آتی قرارداد حداقل ۲۰ شرکت تولیدکننده تجهیزات پزشکی با مشارکت طرف ژاپنی در ایران منعقد شود. بر این اساس، زمینه فعالیت این شرکت‌ها را در کشور فراهم خواهیم کرد.
رییس اداره فناوری اطلاعات اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت گفت: بازنگری سامانه ثبت وسیله پزشکی انجام شد و این سامانه از 24 بهمن ماه آماده بهره‌برداری است.
معاون فناوری اطلاعات اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت گفت: با توجه به بازنگری سامانه ثبت وسیله پزشکی سامانه ثبت نمونه وسیله پزشکی 23 بهمن ماه آماده بهره‌برداری است.
قابل توجه شرکت های محترم واردکننده تجهیزات و فرآورده های آزمایشگاهی احتراماً به اطلاع می رساند
دکتر مسائلی مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت در جلسه با حضور جمعی از شرکت ها و نمایندگان تشکل ها و انجمن های تجهیزات پزشکی بیان کرد
مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت از سفر هیات ایرانی به ژاپن برای مذاکره با مدیران ارشد تجهیزات پزشکی ژاپنی و شرکت‌های تولیدکننده این کشور برای سرمایه‌گذاری در ایران خبر داد و گفت: قرار است طی سه ماه آتی قرارداد حداقل ۲۰ شرکت تولیدکننده تجهیزات پزشکی با مشارکت طرف ژاپنی در ایران منعقد شود.
رییس اداره نظارت و بازرسی اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت گفت: دوره آموزشی مجازی نحوه الصاق٬ کنترل و نظارت بر برچسب اصالت تجهیزات و ملزومات پزشکی در روز هشتم اسفند ماه برگزار می‌شود.
مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت گفت: امکان اطلاع از آخرین تغییرات پرونده ثبت وسیله پزشکی شرکت در سامانه ثبت از طریق ارسال پیامک فراهم شد.
فهرست شرکتهای ثالث مجاز به ارائه خدمات پس از فروش تجهیزات پزشکی در بخش استعلام وب سایت اداره کل تجهیزات پزشکی بروزرسانی شد.
کارشناس اداره فناوری اطلاعات اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت گفت: امکان اطلاع از آخرین تغییرات پرونده ثبت وسیله پزشکی شرکت در سامانه ثبت از طریق ارسال پیامک فراهم شد.
مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت گفت: این‌که گفته می‌شود واردات دستگاه سونوگرافی در اختیار یک شرکت و یک برند خاص قرار دارد، این طور نیست.
نظرسنجی
پیشنهاد شما در اولویت مهم اداره کل در دوره مدیریت جدید چیست؟

 بازديد امروز 1,693
 بازديد اين هفته 53,991
 بازديد اين ماه 235,983
 کل بازديدها 5,538,794
تعداد بازديد اين صفحه: 277,481

 

آدرس و شماره تماس: تهران، خیابان انقلاب، بعد چهارراه ولیعصر(عج)، نرسیده به چهارراه کالج، نبش خیابان خارک، پلاک